Wydarzenia - 2017/2018

W listopadzie 2017 r. nasza szkoła otrzymała Certyfikat przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Dokument ten zwieńczył trzyletnią pracę całej społeczności szkolnej w dziedzinie zdrowego stylu życia. W ciągu tych lat podejmowaliśmy liczne akcje, których celem było przekazywanie wiedzy na temat zachowań prozdrowotnych. Ale czym byłaby teoria bez praktyki... Pamiętacie wykonywanie sałatek, kanapek, konkursy prozdrowotne, "Zdrowy czwartek" i wiele innych akcji? Posiadamy teraz wiedzę i wiemy jak ją praktycznie wykorzystać. Starajmy się zdrowo żyć, bo wiemy jak to robić!
Oczywiście nasza szkoła dalej będzie organizowała akcje, których celem jest promocja zdrowia w różnych jego aspektach.

Szkolny koordynator Szkoły Promującej Zdrowie
Małgorzata Nowakowska