Wydarzenia

Dnia 11 października 2017 roku w Nowym Targu odbył się Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych, w którym wzięli udział uczniowie i uczennice z naszej szkoły. Znaleźliśmy się w gronie kilkudziesięciu najlepszych drużyn z całego województwa.
Zawody rozpoczęły sztafety dziewcząt (36 sztafet). Rywalizacja była zacięta do samego końca. Zdobyłyśmy 5. miejsce! Następnie na starcie wstawiły się sztafety chłopców (32 drużyny). Emocje były wielkie! Marzeniem była pierwsza dzieciątka. I udało się! Zdobyliśmy 9. miejsce! Gratulujemy i już nie możemy się doczekać sezonu wiosennego.
Sztafeta dziewcząt: Małgorzata Łozińska, Hanna Handzlik, Marta Gibas, Amelia Banaś, Karolina Burek, Wiktoria Godzik, Milena Wójcik, Natalia Kruliczak, Patrycja Wiercimak, Dominika Hydzik
Sztafeta chłopców: Wiktor Pałosz, Karol Hareńczyk, Nikodem Wiktor, Michał Wilk, Mikołaj Śliwiński, Karol Jarkowski, Allan Smaza, Oliwier Chylewski, Konrad Bednarek, Bartłomiej Guzdek

ZOBACZ ZDJĘCIA