Wydarzenia

Od 11 do 17 czerwca klasy piąte odpoczywały, bawiły się i uczyły na Zielonej Szkole w Świnoujściu zorganizowanej przez biuro podróży "Pogórze". Uczniowie mieli okazję poznać piękne, nadmorskie miasto położone na trzech wyspach: Uznamie, Wolinie i Karsiborze, wykąpać się w Bałtyku, poopalać na najpiękniejszej i najszerszej polskiej plaży, a przede wszystkim lepiej się poznać i polubić. Przygód było naprawdę mnóstwo: a to kogoś zakopano w piasku, a to kogoś postraszył potwór z szafy albo pogoniły bażanty. Był czas na solidną musztrę w Forcie Gerharda, wspinanie się na najwyższą polską latarnię (65 m), spotkanie z żubrami, dzikami, jeleniami i bielikiem w Wolińskim Parku Narodowym. Znalazła się chwila na kupowanie pamiątek dla najbliższych i objadanie się lodami czy goframi. Słowem, piątoklasiści poczuli już przedsmak zbliżających się wakacji. Oby dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników SP1 były równie udane!

ZOBACZ ZDJĘCIA