Wydarzenia

Witajcie, nazywam się Amelia, na co dzień chodzę do klasy 4. Jestem dobrą uczennicą, mam wiele hobby, ale na pierwszym miejscu jest karate. Gdy przychodzi wtorek, środa i czwartek zabieram ze sobą torbę treningową i całą rodziną ruszamy na trening, gdyż mój tata jest moim trenerem, a mama zawsze mnie wspiera.Tę dyscyplinę uprawiam już od 4 lat i przynosi mi ona dużo satysfakcji. Po ukończeniu 10 roku życia mogłam stoczyć swoją pierwszą walkę na macie. Początek nie był łatwy, ale szybko okazało się, że mam talent. Po wygraniu regionalnego turnieju zakwalifikowałam się do XXII Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów Oyama PFK, na których po zaciętych walkach wywalczyłam wicemistrzostwo Polski. To dopiero początek mojej przygody z walkami, więc mam nadzieję, że jeszcze nieraz stanę na podium. Jestem osobą, która lubi sport, więc oprócz treningów gram w siatkówkę. Lubię też taniec, jazdę na rolkach i rowerze. Uważam, że aktywność fizyczna jest ważnym elementem życia, więc chciałabym zachęcić wszystkich do uprawiania sportu!