Wydarzenia

1 czerwca 2017 r. wszyscy przyszli ubrani do szkoły w kolorowe, wzorzyste stroje. Choć w czerwcu przestajemy nosić mundurki, to w Dzień Dziecka można było sobie pozwolić na większe szaleństwo. Grupa teatralna z klas czwartych wraz z opiekunkami - s. Wiktorią i i p. Agnieszką Gugulską-Pikoń zaprosili uczniów na premierę spektaklu pt. "Pamiętajcie o ogrodach". Po przedstawieniu wystąpiły pani dyrektor i pani wicedyrektor - czytając wiersze dla dzieci. Wszak już niedługo rozpocznie się Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. W międzyczasie na boisku przygotowywano niespodziankę. Do wspólnego tańca - belgijki - zaprosiły klasy 3c i 6b. Na koniec przedstawicielka Urzędu Miejskiego przecięła wstęgę okalającą ściankę wspinaczkową. Ścianka jest nagrodą w konkursie z okazji Dnia Ziemi, którą wywalczył dla nas Jakub Karpiński.

ZOBACZ ZDJĘCIA