Wydarzenia

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Na straży czystego powietrza" zorganizowanym przez Urząd Miejski w Wadowicach. Konkurs ten realizowany był w ramach projektu zintegrowanego LIFE "Małopolska w zdrowej atmosferze".
Wpłynęło wiele prac wykonanych na wysokim poziomie artystycznym. Jury w składzie p. M. Marcinkiewicz, p. Daria Prokopiuk, p. Joanna Zając wyłoniło 3 najciekawsze i oryginalne prace dziecięce w etapie szkolnym.
Co się okazało?
Okazało się, że przestrzenna kompozycja Jakuba Karpińskiego z kl. 3b zdobyła I miejsce w młodszej kategorii wiekowej. Kuba odebrał swą nagrodę z rodzicami w dniu 24 kwietnia podczas obchodów Dnia Ziemi w Wadowicach.
Naszej szkole z tego tytułu przekazano ściankę wspinaczkową zamontowaną na boisku szkolnym przy SP1 Wadowice.
W dniu 1 czerwca przecinamy wstęgę!
Dzięki Kuba! To Twoja zasługa. Gratulujemy!