Wydarzenia

Dnia 17 maja 2017 roku w Nowym Targu odbyły się Przełajowe Biegi Drużynowe na szczeblu wojewódzkim. W zawodach wzięła udział drużyna dziewcząt z naszej szkoły. W pierwszej kolejności na starcie stanęło ponad 90 dziewczynek z klas czwartych, a po nich tyleż samo dziewczynek z klas piątych i szóstych. Biegom towarzyszyła wspaniała wiosenna pogoda oraz prawdziwa sportowa atmosfera. Ucieszyła nas wiadomość, że Małgosia Łozińska przybiegła na metę 9., a Marta Gibas – 10. To jednak biegi drużynowe. Do końca nie wiadomo było jak wypadłyśmy jako drużyna dwunastoosobowa. Gdy okazało się, że zdobyłyśmy II miejsce i zostałyśmy wicemistrzyniami Małopolski, radości było co niemiara. To pierwszy tej rangi sukces w historii szkoły! Gratulujemy!

Skład drużyny: Małgorzata Łozińska, Marta Gibas, Hania Handzlik, Oliwia Senkowska, Oliwia Medoń, Amelia Banaś, Emilia Pytlowska, Patrycja Wiercimak, Natalia Kruliczak, Milena Wójcik, Natalia Paduchowska, Dominika Hydzik.

ZOBACZ ZDJĘCIA