Wydarzenia

5 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs recytatorski pt. "Z poezją i z humorem". W konkursie wzięło udział 29 uczestników z klas I- IV. Poziom przygotowania i prezentacji wierszy był bardzo wysoki. Najlepiej jednak zaprezentowała się uczennica klasy IIIa Maja Woźnicka, która przygotowała wiersz pt. "Strasna żaba". II miejsce zajęła Emilia Gieruszczak, również z klasy IIIa, a III miejsce - Natalia Żwirkowska z klasy IIIc.
Ponadto jury postanowiło przyznać osiem wyróżnień dla uczniów za ciekawą interpretację prezentowanych wierszy i walory artystyczne. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się: Zuzanna Kapała  (kl. IIIc), Emilia Bochenek (kl. IIb), Amelia Sabuda (kl. IId), Roksana Matlak (kl. IIa), Kamila Radwan (kl. IIb), Tomasz Ptaś (kl. IIa), Franciszek Wojsznis (kl. IIc) i Wiktoria Rachtan (kl. Ib). Wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA