Wydarzenia

W dniach 10 i 11 kwietnia 2017 r. na stadionie MKS Skawa w Wadowicach odbyły się zawody w biegach przełajowych drużynowo i indywidualnie.

W pierwszym dniu rozegrano eliminacje gminne. Nasi zawodnicy spisali się wspaniale, zajmując drużynowo pierwsze miejsce w rywalizacji dziewcząt oraz drugie miejsce w rywalizacji chłopców. Obie drużyny awansowały do finału gminnego.
Dodatkowo w rywalizacji indywidualnej zajęliśmy wysokie lokaty:
I miejsce - Marta Gibas oraz III miejsce - Małgorzata Łozińska (w kat. klas III-IV)
I miejsce - Emilia Pytlowska, II miejsce - Patrycja Wiercimak oraz III miejsce - Mikołaj Woś (w kat. klas V-VI)

W drugim dniu odbyły się zawody powiatowe, w których nasze zawodniczki (drużynowo) okazały się ponownie najlepsze, a chłopcy wywalczyli drugie miejsce. Wróciliśmy do szkoły z dwoma pucharami i awansem dziewcząt do zawodów wojewódzkich!
W rywalizacji indywidualnej swoją klasę potwierdziły Emilia Pytlowska i Małgorzata Łozińska, zajmując kolejno drugie i trzecie miejsce w swoich kategoriach i tym samym awansowały do finałów wojewódzkich!
Gratulujemy wspaniałych wyników i trzymamy kciuki za dziewczyny w kolejnym etapie!

Składy drużyn:
Marta Gibas, Małgorzata Łozińska, Hanna Handzlik, Oliwia Senkowska, Oliwia Medoń, Wiktoria Godzik, Emilia Pytlowska, Patrycja Wiercimak, Milena Wójcik, Natalia Kruliczak, Dominika Hydzik, Zuzanna Kosek i Laura Spisak
Bartłomiej Guzdek, Alan Smaza, Kacper Kręcioch, Nikodem Wiktor, Kamil Kwieciński, Mateusz Przystał, Karol Jarkowski, Mikołaj Woś, Wiktor Pałosz, Dominik Leńczowski, Mikołaj Chmura i Nikodem Widlarz

ZOBACZ ZDJĘCIA