Wydarzenia

5 kwietnia 2017 r. odbył się turniej finałowy projektu "Edukacja przez szachy w szkole" w województwie małopolskim. W naszej szkole trzecioklasiści drugi rok uczą się gry w szachy w ramach projektu i spośród nich wyłonieni zostali reprezentanci. W drużynie znaleźli się: Jakub Karpiński, Filip Komendera, Kacper Wądolny, Gabriela Kolber, Michał Woźny, Jakub Smolec, Jeremiasz Stuglik i Kacper Nowotarski.

Turniej miał miejsce w małej hali Tauron Arena w Krakowie. Spotkało się tam ponad 400 uczniów z 52 szkół z województwa, każdy zawodnik musiał zagrać siedem partii. To była olbrzymia impreza, jesteśmy pod wrażeniem sprawnej organizacji. Cieszymy się, że uczniowie mogli powalczyć z rówieśnikami z innych szkół. Wspaniale się spisali, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 12. miejsce. Gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA