Wydarzenia

Tym razem do rywalizacji o mistrzostwo gminy stanęły piłkarki i piłkarze ręczni. Turnieje odbyły się w ZSP nr 3 w Wadowicach.

27 marca 2017 r. do rywalizacji stanęły dziewczęta. Nasze zawodniczki grały wyśmienicie, wygrywając wszystkie mecze w turnieju. W rywalizacji grupowej dziewczęta wygrały z Kleczą 4:0 i z SP5 7:1. Później w półfinale stoczyły zacięty bój z Chocznią, wygrywając 1:0. W finale uporały się z SP5 4:0 i zajęły 1. miejsce.

29 marca turniej rozegrali chłopcy. Nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze grupowe, najpierw ulegając Choczni 2:9, a w kolejnym meczu zremisowali z Kleczą 3:3. O awansie do kolejnej rundy zdecydował lepszy bilans bramkowy Kleczy. Nasi piłkarze ręczni zajęli ostatecznie 5. miejsce, a turniej wygrali chłopcy z SP4.

Gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom.
Skład drużyny SP1:
Dziewczęta: Oliwia Chowaniec, Dominika Balonek, Alicja Zybek, Natalia Worytko, Emilia Pytlowska, Dominika Szafraniec, Julia Pamuła, Oliwia Koniorczyk, Zofia Kadłubowska, Martyna Stuglik
Chopcy: Mateusz Banaś, Dominik Leńczowski, Filip Kowalczyk, Filip Chudy, Nikodem Widlarz, Wiktor Pałosz, Norbert Handzlik, Karol Bednarek, Oliwier Chylewski, Mikołaj Śliwiński, Karol Hareńczyk