Wydarzenia

Wspaniale rozpoczęliśmy ferie, ponieważ 31 stycznia 2017 r. wybraliśmy się do ZSP w Kleczy Dolnej, by obejrzeć przedstawienie pt. "Ciotka Karola". Tym razem pan Paweł Jarosz przeniósł na deski teatru farsę dziewiętnastowiecznego angielskiego aktora i komediopisarza Thomasa Brandona. Sztuka pełna zabawnych perypetii i zwrotów akcji została zagrana z mistrzowską precyzją i lekkością oraz niepospolitym dowcipem. Jakub Stochaj – wcielający się w rolę lorda Babberley’a i tytułowej ciotki bawił do łez i zaskakiwał urokiem, młodzieńczą odwagą oraz aktorskim kunsztem godnym prawdziwych mistrzów. Oczarowani grą całego zespołu, pięknymi dekoracjami, i jak zwykle świetnie dobraną muzyką, nie mogliśmy powstrzymać się od gromkich owacji na cześć aktorów i reżysera. Na widowni obecni byli uczniowie wadowickich szkół, z Wysokiej i Andrychowa.
"Dziewiąty występ, a to dopiero półmetek" - tak z radością oznajmił pan Paweł Jarosz.
Dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienie.  
Warto dodać, że  sztukę może obejrzeć każdy chętny. Wstęp wolny po wcześniejszym zgłoszeniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA