SKKT

W wyjątkowo ciepłą jak na luty, słoneczną sobotę 16 lutego odbyła się II eliminacja tegorocznej edycji AndInO. Naszą szkołę reprezentowało 22 zawodników podzielonych na 7 drużyn. Miejscem marszu na orientację były pola, łąki i zagajniki pomiędzy Andrychowem a Wieprzem. Nasza reprezentacja spisała się świetnie.

W kategori starszej TM (gimnazjum i kl. 7-8 SP) Lazołazy zajęły 1. miejsce, Pompa Team - 2., Pandusie - 6., Drzewołazy - 7., a Czarno Biali - 22. Zaowocowało to tym, że po dwóch marszach na półmetku tegorocznej edycji Pompa Team (Bartosz Więcek, Norbert Handzlik, Jakub Pietrykowski) mają I miejsce, a tuż za podium klasyfikują się Lasołazy (Wiktor Pałosz, Mikołaj Chmura, Maciek Tatar), Pandusie (Dominika Hydzik, Oliwia Kumorek, Emilia Pieczonka, Zuzia Kosek) i Drzewołazy (Natalka Kruliczak, Asia Stuglik, Milena Wójcik).
W grupie młodszej TD (kl. 4-6 SP) Leśne Wiewiórki (Kacper Wądolny, Martyna i Emilia Roman) zajęły 5. miejsce, a Best Girls (Maja Tatar, Wiktoria Jamróz, Ola Targosz i Maja Woźnicka) - 9. miejsce, co uplasowało ich w klasyfikacji generalnej po dwóch marszach odpowiednio na 3. i 9. miejscu.
Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w III eliminacji AndInO w kwietniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA