SKKT - 2017/2018

W piękną, słoneczną sobotę 28 kwietnia 2018 r. odbyła się w Zagórniku III eliminacja tegorocznej edycji AndInO. Naszą szkołę reprezentowało pięć drużyn w dwóch kategoriach. W kategorii TD (szkoła podstawowa) zdominowaliśmy podium, zajmując trzy pierwsze miejsca:

  • Drzewołazy (Natalia Kruliczak, Milena Wójcik, Joanna Stuglik) - I miejsce,
  • Czarno-Biali (Mateusz Kowalczyk, Maciej Skrzyński, Karol Jarkowski) - II miejsce,
  • Pandusie (Oliwia Kumorek, Zuzanna Kosek, Emilia Pieczonka, Julia Spyrka) - III miejsce.

W kategorii TM (gimnazjum i kl. siódme SP) drużyna Pompa Team (Norbert Handzlik, Bartosz Więcek, Nikodem Płonka) zajęła III miejsce, a Lasołazy (Wiktor Pałosz i Mikołaj Chmura) uplasowali się zaraz za podium na IV miejscu. Gratulujem wszystkim wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia na finałowym marszu w czerwcu.

ZOBACZ ZDJĘCIA