SKKT - 2017/2018

W sobotę 21 października 2017 r. w Brzezince Dolnej koło Andrychowa odbyła się I eliminacja XXIII edycji AndInO. Naszą szkołę reprezentowało pięć drużyn, ale po raz pierwszy startowaliśmy w dwóch kategoriach. Czarno-Biali (Dawid Cygan, Mateusz Kowalczyk, Karol Jarkowski), Pandusie (Dominika Hydzik, Zuzanna Kosek, Oliwia Kumorek) i Drzewołazy (Natalia Kruliczak, Milena Wójcik, Asia Stuglik) tradycyjnie startowali w kat. TD - czyli szkoła podstawowa kl. IV-VI, a Lasołazy (Maciej Tatar, Wiktor Pałosz, Mikołaj Chmura) i Pompa Team (Bartosz Więcek, Norbert Handzlik) po raz pierwszy w kat. TM czyli gimnazjum i VII klasa szkoły podstawowej.
W zgodnej opini wszystkich startujących teren rywalizacji był bardzo trudny. Wpływ na to miało duże zalesienie terenu oraz góry i liczne potoki, które utrudniały wędrówkę z mapą. Gratulujemy wszystkim ukończenia marszu.

A oto wyniki w kategorii TD: Pandusie - 1. miejsce, Czarno-Biali - 2. miejsce, Drzewołozy - 3. miejsce. W kategorii TM drużyna Pompa Team zajęła 7. miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA