Uczniowie - Osiągnięcia

Klasy 0-3

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Zuzanna Kosek (2b), Norbert Handzlik, Mateusz Pieczara, Piotr Stwora, Bartłomiej Wajdzik (3b)  - wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Artystyczny „Talenty 2013”:
Wiktoria Godzik (3b) - tytuł „Talent 2013”

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki "Mały świadek miłosierdzia":
Mateusz Pieczara (3b) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – święty z naszych stron”:
Natalia Czapla (2a) – II miejsce
Antoni Ryłko (OP1)  - wyróżnienie

Konkurs literacki „Jan Paweł II – święty z naszych stron”:
Jakub Pietrykowski (3b) – I miejsce
Wiktor Pałosz (3a) – III miejsce

II Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości w Choczni:
Bartosz Więcek (3b) – III miejsce
Norbert Handzlik (3b) – VI miejsce

XXXIV Grand Prix Wadowic w szachach:
Bartosz Więcek (3b) – III miejsce

XXXIV Bieg Powsinogi:
Natalia Króliczak (2a) - II miejsce (100 m)
Michał Wilk (2a) – II miejsce (100 m)
Dominik Leńczowski (3a) – II miejsce (200 m)

VI Mistrzostwa w narciarstwie alpejskim gminy Wadowice:
Tola Janik (3a) – II miejsce
Maciej Babiński (3a) – II miejsce

Gminny turniej piłki gałgankowej „Wygrywaj z Lolkiem”:
klasy 3 – III miejsce

Klasy 4-6

Małopolski Konkurs Humanistyczny:
Aleksandra Soboń (6c) - laureatka
Martyna Hombesch (6a) - finalistka
Lidia Janicka (6c) - finalistka

Małopolski Konkurs Biblijny:
Szymon Tomczak (5b) - laureat
Marcin Skrzypczak (5a) - finalista
Joanna Skrzypczak (6c) - finalistka

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Martyna Hombesch (6a) - finalistka
Michał Pawłowski (6c) - finalista
Aleksandra Soboń (6c) – finalistka

Małopolski Konkurs Przyrodniczy:
Mateusz Godlewski (6c) – finalista

Małopolski Konkurs Informatyczny:
Michał Pawłowski (6c) - finalista

VIII Konkurs Informatyczny Bóbr:
Michał Pawłowski (6c) - I miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Michał Pawłowski (6c) – wynik bardzo dobry
Iwona Jarosz (4a),  Wojciech Popiel, Róża Wilkowska (4b), Maja Kawnik, Marcin Skrzypczak (5a), Szymon Tomczak (5b), Martyna Hombesch (6a), Florian Ficek (6b), Olga Dyrcz, Zuzanna Pałosz, Aleksandra Soboń (6c) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX":
Kamil Jarkowski (5a) - wynik bardzo dobry

Powiatowy Festiwal Artystyczny „Talenty 2013”:
Antoni Kadłubowski (5b) – etap powiatowy

X Konkurs Poezji i Piosenki Paschalnej:
Martyna Hombesch – I miejsce
zespół „Termusie” - wyróżnienie

Konkurs literacki „Jan Paweł II – święty z naszych stron”:
Lidia Janicka (6c) – II miejsce
Zuzanna Pałosz (6c) – III miejsce

Andrzejkowy Konkurs Scrabblowy:
Patrick Szczygieł (4b) - II miejsce
Kacper Smaza (4b) - III miejsce

XXXIV Bieg Powsinogi:
Jakub Woś (5b) - II miejsce (400 m)

Gminne Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt - I miejsce
sztafeta chłopców - I miejsce

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:
Jakub Woś (5b) - I miejsce
Dawid Tyrała (4b) - II miejsce
Aleksandra Sumera (5c) - II miejsce
Zuzanna Pałosz (6c) - IV miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej:
drużyna dziewcząt - I miejsce

Gminny Turniej Tenisa Stołowego:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

Gminne Mistrzostwa w Szachach:
Filip Twardowski (6c) - III miejsce
Kacper Smaza (4b) - V miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Szachach:
Filip Twardowski (6c) - V miejsce

Powiatowe zawody pływackie:
sztafeta dziewcząt - I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce
Katarzyna Tyrybon (6c) - I miejsce (styl klasyczny)
Karolina Grajny (6b) - II miejsce (styl dowolny
Zuzanna Pałosz (6c) - II miejsce (styl grzbietowy)
Alicja Węgrzyn (4a) - IV miejsce (styl grzbietowy)
Dawid Szczygieł (5c) - I miejsce (styl dowolny)
Patryk Brańka (6b) - III miejsce (styl grzbietowy)
Michał Szczygieł (5a) - IV miejsce (styl grzbietowy)
Michał Tumulik (6c) - IV miejsce (styl klasyczny)

Gminne Mistrzostwa w Snowboardzie:
Kacper Śliwiński (5b) – I miejsce
David Szczygieł (5c) – II miejsce

Gminne Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Michał Szczygieł (5a) - I miejsce
Aleksander Gryboś (6a) – II miejsce
Jarosław Gąsiorek ( 5b) – III miejsce
Karolina Kręcioch (4b) – II miejsce
Katarzyna Tyrybon (6c) – III miejsce

Gminny Turniej Piłki Ręcznej:
drużyna dziewcząt - V miejsce
drużyna chłopców - V miejsce

Gminny Turniej Koszykówki:
drużyna dziewcząt - IV miejsce
drużyna chłopców - V miejsce

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:
Maja Sumera (5c), Zuzanna Pałosz, Jakub Lizoń, Michał Tumulik (6c) - II miejsce (etap gminny), III miejsce (etap powiatowy)

Gminny Przełajowy Bieg Sztafetowy:
drużyna dziewcząt – I miejsce
drużyna chłopców – I miejsce

Powiatowy Przełajowy Bieg Sztafetowy:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – III miejsce

Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny:
drużyna dziewcząt – I miejsce
drużyna chłopców – II miejsce

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – VII miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej:
drużyna dziewcząt – I miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

IV Bieg „Solidarności” (dystans 1800 m):
Katarzyna Tyrybon (6c) – I miejsce
Maja Sumera (5c) – II miejsce
Zuzanna Pałosz (6c) – III miejsce
Jakub Woś (5b) – I miejsce
Jakub Lizoń (6c) – II miejsce
Dawid Tyrała (4b) – III miejsce

II Turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości w Choczni:
Filip Twardowski (6c) - VI miejsce

IV Mikołajkowy Turniej Szachowy w Myślenicach:
Kacper Smaza (4b) – VI miejsce

XXXIV Grand Prix Wadowic w szachach:
Wojciech Popiel (4b) – V miejsce

XII zawody pływackie o „Puchar Burmistrza Wadowic”:
I miejsce – najlepsza szkoła w gminie
sztafety dziewcząt - I i II miejsce
sztafeta chłopców - III miejsce

XX edycja Powiatowych Marszów na Orientację AndInO:
Zuzanna Pałosz, Jakub Lizoń, Michał Tumulik (6c) - I miejsce (I eliminacja), I miejsce (II eliminacja), I miejsce (III eliminacja)
Kamil Jarkowski, Jeremiasz Potoczny (5a), Hubert Węgrzyn (5c) - III miejsce (I eliminacja)
I miejsce w kategorii szkół podstawowych – marsze dzienne
I miejsce w kategorii drużynowej – marsze dzienne
III miejsce w kategorii do lat 16 – marsze nocne