Uczniowie - Osiągnięcia

Klasy 0-3

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Norbert Handzlik (2b) - wynik bardzo dobry
Iwona Jarosz (3a) - wynik bardzo dobry
Bartosz Więcek (2b) - wyróżnienie
Kacper Maciejczyk (3a) - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki "Mały świadek miłosierdzia":
Dominika Hombesch (3a) - II miejsce
Magdalena Homel (1a) – III miejsce
Emilia Pieczonka (1a) – III miejsce
Aleksandra Węgrzyn (3a) - III miejsce
Nikola Chmiel (OP) – wyróżnienie
Martyna Niesyty (1a) – wyróżnienie
Tola Janik (2a) – wyróżnienie
Maria Leńczowska (3a) – wyróżnienie

Gminny konkurs plastyczny „Moje miasto Wadowice”:
Iwona Jarosz (3a) - wyróżnienie

Festiwal Artystyczny „Talenty 2012”:
Nikola Tuchowska (3b) - etap powiatowy

XXXIII Bieg Powsinogi:
Wiktor Pałosz (2a)   - II miejsce

I Powiatowy Turniej Szachowy "Królewska gra i ja":
Kacper Smaza (3b)  – V miejsce
Dawid Tyrała (3b) – VII miejsce

Klasy 4-6

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Jakub Głogowski (6b) – laureat

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Marcin Skrzypczak (4a) – laureat
Michał Pawłowski (5c) – wynik bardzo dobry
Maja Kawnik (4a) – wyróżnienie
Szymon Sikora (4b) – wyróżnienie
Szymon Tomczak (4b) – wyróżnienie
Kacper Ramenda (4c) – wyróżnienie
Adrianna Stępniak (4c) – wyróżnienie
Martyna Hombesch (5a) – wyróżnienie
Florian Ficek (5b) – wyróżnienie
Olga Dyrcz (5c) – wyróżnienie
Zuzanna Pałosz (5c) – wyróżnienie
Aleksandra Soboń (5c) – wyróżnienie
Katarzyna Tyrybon (5c) – wyróżnienie
Anna Głowacka (6a) – wyróżnienie
Jakub Głogowski (6b) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX":
Aleksandra Soboń, Katarzyna Tyrybon (5c) – wynik bardzo dobry
Kamil Jarkowski (4a) – wynik dobry
Olaf Kocur (5b) – wynik dobry

Gminny Konkurs Ortograficzny:
Michał Pawłowski (5c) – III miejsce

Konkurs „Jan Paweł II – Nasz Papież”:
Katarzyna Tyrybon (5c) – I miejsce
Zuzanna Pałosz (5c) – III miejsce

Gminny konkurs plastyczny „Moje miasto Wadowice”:
Martyna Kubera (4b) - wyróżnienie

Gminny konkurs plastyczny „Kolory życia”:
Aleksandra Sumera (4c)—III miejsce

Konkurs Stowarzyszenia Rodziny Szkół Papieskich „Śladami Karola Wojtyły w mojej miejscowości”:
koło regionalne – III miejsce

Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki Paschalnej:
Aleksandra Kumorek (6a) - II miejsce
Łukasz Brańka (4c) - III miejsce

I Powiatowy Turniej Szachowy "Królewska gra i ja":
Filip Twardowski (5c) – IV miejsce

I Turniej Programowania w języku Logo:
Marcel Spisak (6b) - II miejsce
Kornel Oleksy (6b) –  III miejsce
Kacper Paluchowski –  IV miejsce

Powiatowe zawody w Marszach na Orientację AndInO:
I miejsce w kategorii szkół podstawowych

III Bieg „Solidarności”:
Zuzanna Pałosz (5c) – II miejsce
Karolina Grajny (5b) – IV miejsce
Jakub Lizoń (5c) – V miejsce

Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
Michał Lach (6a), Kornel Oleksy, Marcel Spisak (6b) – I miejsce

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
Michał Lach (6a), Kornel Oleksy, Marcel Spisak (6b) – II miejsce

Powiatowe Zawody Pływackie:
Zuzanna Pałosz (5c) – II miejsce (styl grzbietowy)
Michał Tumulik (5c) – II miejsce  (styl klasyczny)
Dawid Szczygieł (4c) – II miejsce (styl dowolny)
Katarzyna Tyrybon (5c) – III miejsce (styl klasyczny)
Wojciech Woś (6c) – III miejsce (styl grzbietowy)
Aleksandra Kumorek – IV miejsce  (styl klasyczny)
Michał Szczygieł (4a) – IV miejsce (styl grzbietowy)
Karolina Grajny (5b) – IV miejsce (styl grzbietowy)
Kamil Zemanek (6b) – V miejsce (styl dowolny)
sztafeta dziewcząt – I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce

XI Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic:
I miejsce (Puchar)

Jesienne biegi przełajowe indywidualne – etap powiatowy:
Jakub Lizoń – IV miejsce
Karolina Grajny – V miejsce
Zuzanna Pałosz – VI miejsce

Gminne Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt – I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce

Powiatowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt  – III miejsce
sztafeta chłopców – IV miejsce

Gminny Turniej Piłki Siatkowej:
drużyna chłopców – I miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej:
drużyna chłopców – II miejsce

Eliminacje gminne III Turnieju  Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska:
drużyna chłopców – I miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – V miejsce

Gminne zawody w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt – II miejsce
drużyna chłopców – V miejsce

III Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Piłkę Siatkową:
drużyna dziewcząt –  IV miejsce