Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 0-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Kacper Maciejczyk (2a) – wyróżnienie
Wojciech Popiel (2b) – wyróżnienie
Marcin Skrzypczak (3a) – wyróżnienie
Aleksandra Sumera (3c) – wyróżnienie

XXXII Bieg Powsinogi:
Dawid Szczygieł (3c) – I miejsce (200 m)

Mistrzostwa Gminy Wadowice w Narciarstwie Alpejskim:
Michał Szczygieł (3a) – I miejsce

Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Wadowic:
Michał Szczygieł (3a) – I miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny:
Mateusz Ryskala (3c) – II miejsce

Konkurs plastyczny "Wiem co robić, aby być zdrowym":
Maja Kawnik (3a) – II miejsce; Wiktoria Paśnik (3b) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Uwaga, czad nie śpi":
Michał Wajdzik (3a), Aleksandra Sumera (3c) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują":
Magdalena Homel (OP2) - III miejsce
Nikola Chmiel (OP1) – wyróżnienie
Iwona Jarosz (2a) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Mleczna droga do zdrowia":
Martyna Niesyty (OP2) - I miejsce

Konkurs plastyczny "Szczęśliwe dzieciństwo":
Nikola Chmiel (OP1) – wyróżnienie
Nikola Matysiak (OP2) – wyróżnienie
Martyna Niesyty (OP2) - wyróżnienie

KLASY 4-6

Małopolski Konkurs Humanistyczny:
Emilia Fortuna (6b) – finalistka

Małopolski Konkurs Biblijny:
Katarzyna Tyrybon (4c) – laureatka

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Martyna Hombesch (4a) – wynik bardzo dobry
Jakub Głogowski (5b) – wynik bardzo dobry
Florian Ficek (4b) – wyróżnienie
Olga Dyrcz (4c) – wyróżnienie
Micha Pawłowski (4c) – wyróżnienie
Aleksandra Soboń (4c) – wyróżnienie
Katarzyna Tyrybon (4c) – wyróżnienie
Michał Lach (5a) – wyróżnienie
Mateusz Walczak (6a) – wyróżnienie
Szymon Świstek (6b) – wyróżnienie

Gminny Konkurs Ortograficzny:
Aleksandra Soboń (4c) – II miejsce

Gminny konkurs ekologicznej piosenki i wiersza dla dzieci i młodzieży:
Julia Brańka, Aleksandra Daniec, Zuzanna Domaszewicz, Olga Dyrcz, Lidia Janicka, Zuzanna Pałosz, Aleksandra Rumszewicz, Aleksandra Soboń (4c) – I miejsce

XIX Konkurs Palm przy parafii św. Piotra Apostoła:
świetlica – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Szczęśliwe dzieciństwo":  
Katarzyna Tyrybon (4c) – II miejsce
Martyna Hombesch (4a) – III miejsce

Konkurs plastyczny "Uwaga, czad nie śpi":
Martyna Hombesch (4a) – wyróżnienie

Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie:
Nikodem Janik (4b) – I miejsce

Zawody Łucznicze Szkolnej Ligi Robin Hooda:
Nikodem Janik (4b) – I miejsce

V Runda Pucharu Małopolski Dzieci:
Nikodem Janik (4b) – II miejsce

Zawody łucznicze o Puchar Wsi Krakowskiej:
Nikodem Janik (4b) – V miejsce

Halowe Mistrzostwa Małopolski w łucznictwie dzieci młodszych:
Nikodem Janik (4b) – VI miejsce

Biegi przełajowe na dystansie 800m:
Zuzanna Pałosz (4c) - II miejsce
Alicja Czuba (6a) - III miejsce

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
Michał Lach (5a), Marcel Spisak, Korneliusz Oleksy, Dawid van Rijswijk (5b) – III miejsce

Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Wadowic:
Łukasz Piwowarczyk (6b) – III miejsce

Półfinał Igrzysk Młodzieży Powiatu Wadowickiego w mini koszykówce:
drużyna chłopców –  IV miejsce
drużyna dziewcząt – V miejsce

Finał Igrzysk Młodzieży Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym:
drużyna dziewcząt – III miejsce

Miejsko-gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym:
Agnieszka Zając (6a) – I miejsce
drużyna dziewcząt – II miejsce
drużyna chłopców – III miejsce

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej:
drużyna chłopców – IV miejsce

Turniej Siatkarski o Puchar Pawła Zagumnego:
drużyna dziewcząt—IV miejsce
drużyna chłopców—IV miejsce

II Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w piłce siatkowej:
VII miejsce

II gminny Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska:
drużyna chłopców—VI miejsce

Powiatowe zawody pływackie:
Zuzanna Pałosz (4c) – I miejsce (styl grzbietowy)
Alicja Czuba (6a) – I miejsce (styl motylkowy)
Karolina Grajny (4b) – III miejsce (styl grzbietowy)

Wojewódzkie zawody pływackie:
Alicja Czuba (6a) – VIII miejsce (styl motylkowy)

X Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic:
sekcja pływacka – I miejsce