Uczniowie - Osiągnięcia

Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy:
Magdalena Soboń – laureatka

Małopolski Konkurs Humanistyczny:
Magdalena Soboń – finalistka
Paulina Soboń – finalistka

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Maciej Bik, Stanisław Mamcarczyk, Jakub Tasiemski – wynik bardzo dobry
Łukasz Gurdek, Konrad Kałuża, Magdalena Soboń, Paulina Soboń, Łukasz Stwora – wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Jan Paweł II w moich oczach, wspomnieniach, myślach"
Izabella Meuś - I miejsce

III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II:
Aleksandra Sarnecka, Paulina Soboń, Magdalena Soboń – I miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny i Plastyczny "Nie lękajcie się":
Kinga Korzeniowska, Adrianna Wróbel – III miejsce
Agnieszka Hydzik, Klaudia Kosek, Kaja Tasiemska, Gabriela Żmuda – wyróżnienie

XII Wojewódzki Turniej Interpretacji Baśni i Bajki:
Karolina Zając – Brązowa Maska

Małopolski Przegląd Dzieci i Młodzieży "Triada 2006":
Szymon Tutaj – II nagroda

Małopolski Konkurs Malarstwa i Rzeźby "Boże Narodzenie w obrazach":
Gabriela Sawicka – I miejsce
Gabriel Ulatowski – II miejsce
Aleksandra Bagińska – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs "Mieszkam w Beskidach":
Jakub Cholewa – wyróżnienie

VI Konkurs Kolęd i Pastorałek:
Tremusie – III miejsce

XI edycja Andrychowskiej Imprezy na Orientację w marszach dziennych oraz III miejsce w marszach nocnych:
SKKT – I miejsce dla najlepszej szkoły

XV Rajd Rowerowy Pamięci Lotników "Hall’s Angel":
SKKT – puchar PTTK dla najlepszej szkoły podstawowej

IV Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Wadowic:
sekcja pływacka – I miejsce

Finał Igrzysk Młodzieży Powiatu Wadowickiego w Pływaniu:
I miejsce

II Zawody Pływackie o Puchar Ks. Prezesa Fundacji Zakład Wychowawczy im. ks. Siemaszki w Piekarach:
Rafał Pietruszka (styl grzbietowy) – I miejsce
Natalia Tyrybon (styl klasyczny) – III miejsce
Natalia Świątek (styl grzbietowy) – III miejsce

Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:
III miejsce

Sokoli Sztafetowy Bieg Niepodległości Szkół Podstawowych:
II miejsce

Miejsko – Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe:
Izabela Bartel – I miejsce
Rafał Pietruszka – I miejsce
Aleksandra Sarnecka – II miejsce
Andrzej Sobieszczyk – II miejsce