Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr":
Jan Malata (3c) - wyróżnienie

VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Szachowy:
Jan Malata (3c) - I miejsce

Powiatowy Turniej Szachów Drużynowych:
Jan Malata (3c) - I miejsce

40. Ogólnopolski Bieg Powsinogi:
Milena Szklarek (2b) - I miejsce
Maja Żuławińska (2b) - II miejsce
Radosław Pałosz (2a) - III miejsce

Powiatowe zawody pływackie:
Franciszek Cholewa (2a) - III miejsce (styl grzbietowy)
Emilia Kumorek (3a) - III miejsce (styl dowolny)

XVII Konkurs Literacko-Plastyczny "Mały Świadek Miłosierdzia":
Klara Lempart (2b) - I miejsce
Julia Okular (1a) - III miejsce
Amelia Byrska (1a), Natasza Jamróz (1b), Helena Niedziółka (2a), Wiktoria Stańko (3a), Martyna Handzlik (3b) - wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka z Wadowic":
Adam Kamiński (2b) - wyróżnienie
Emilia Malczyk (3b) - wyróżnienie

KLASY 4-8

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr":
Nikodem Nowakowski (6a) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox":
Kristian Capone (7b) - wynik dobry
Jan Puto (7b) - wynik dobry

Ogólnopolska Olimpiada z  Języka Angielskiego "Olimpus":
Aleksandra Jóźwiak (5c) - laureatka
Kamil Nowotarski (6b) - laureat

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Zuzanna Kosek (8b) - finalistka

Małopolski Konkurs z Fizyki:
Łukasz Żmij (8a) - finalista

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego:
Natalia Czapla (8b) - finalistka

Biblijny Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie":
Daniel Bednarek (5b) - finalista
Julia Dyrcz (5b) - finalistka
Jan Ścibielski (5b) - finalista
Amelia Niedziółka (5c) - finalistka
Łukasz Żmij (8a) - finalista

Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programowania":
Filip Florczyk (8b) - finalista

IV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek:
Zuzanna Kosek (8b) - I miejsce

I Gminny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas 7-8:
Alicja Jóźwiak (8b) - I miejsce
Milena Rusak (7b) - III miejsce

XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach":
Emilia Bochenek (5b) - I miejsce
Zuzanna Kosek (8b) - III miejsce
Oliwia Kucharska (4b) - wyróżnienie
Patrycja Matuszyk (5a) - wyróżnienie
Zuzanna Kapała (6c) - wyróżnienie
Nikola Matysiak (7b) - wyróżnienie

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "ANIOŁY":
Karolina Król (7a) - wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka z Wadowic":
Amelia Niedziółka (5c) - I miejsce

40. Ogólnopolski Bieg Powsinogi:
Milena Bołbot (4b) - II miejsce
Jakub Zalejski (5a) - II miejsce
Kacper Zamorski (6b) - II miejsce
Małgosia Łozińska (7b) - I miejsce
Natalia Kruliczak (8a) - II miejsce
Adrian Skrzypkowski (7a) - III miejsce
Dominika Hydzik (8a) - III miejsce

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt z klas IV-VI - II miejsce
sztafeta chłopców z klas IV-VI - II miejsce
sztafeta dziewcząt z klas VII-VIII - I miejsce
sztafeta chłopców z klas VII-VII - I miejsce

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt z klas IV-VI - V miejsce
sztafeta chłopców z klas IV-VI - III miejsce
sztafeta dziewcząt z klas VII-VIII - I miejsce
sztafeta chłopców z klas VII-VII - II miejsce

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt - III miejsce
sztafeta chłopców - IX miejsce

Gminne zawody w Halowej Piłce Nożnej:
drużyna dziewcząt z klas V-VII - I miejsce
drużyna chłopców z klas V-VI - I miejsce
drużyna dziewcząt z klas VII-VIII - II miejsce
drużyna chłopców z klas VII-VIII - III miejsce

Powiatowe zawody w Halowej Piłce Nożnej:
drużyna dziewcząt z klas V-VI - III miejsce

Gminne zawody w piłce koszykowej 3x3:
drużyna dziewcząt - III miejsce

Powiatowy turniej szachów drużynowych:
Igrzyska Dzieci - I miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - IV miejsce

Gminny turniej tenisa stołowego:
Ksawery Jędrzejowski (4a) - V miejsce
Conrado Grzeczyński (7a) - III miejsce
Konrad Bednarek (8b) - I miejsce
Maksymilian Jarosz (8b) - II miejsce
drużyna dziewcząt z klas VII-VIII - I miejsce
drużyna chłopców z klas IV-VI - III miejsce
drużyna dziewcząt z klas IV-VI - III miejsce

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Zatora:
I miejsce

Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim:
Adrian Targosz (4a) – I miejsce
Laura Niewidok (6c) – II miejsce
Olga Rokowska (7a) – II miejsce
Mikołaj Śliwiński (8b) – II miejsce
Maksymilian Jarosz (8b) – I miejsce (snowboard)
Karol Jarkowski (8a) – II miejsce (snowboard)

Powiatowe zawody pływackie:
sztafeta dziewcząt z klas V-VII - I miejsce
sztafeta chłopców z klas V-VI - II miejsce
sztafeta dziewcząt z klas VII-VIII - I miejsce
sztafeta chłopców z klas VII-VIII - I miejsce
Maksymilian Bobik (5d) - III miejsce (styl klasyczny)
Maciej Sitarz (6c) - III miejsce (styl grzbietowy)
Olga Rokowska (7a) - II miejsce (styl motylkowy)
Kamil Sparzyński (7a) - III miejsce (styl klasyczny)
Małgorzata Łozińska (7b) - I miejsce (styl motylkowy)
Marta Gibas (7b) - II miejsce (styl grzbietowy)
Emilia Handzlik (7b) - III miejsce (styl dowolny)
Jan Puto (7b) - III miejsce (styl grzbietowy)
Łukasz Żmij (8a) - I miejsce (styl motylkowy)
Daniel Baran (8b) - II miejsce (styl klasyczny)

Gminne zawody siatkówki:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

Gminne zawody koszykówki:
drużyna dziewcząt - II miejsce

Ogólnopolskie Zawody Pływackie - II Narodowa Gala Halliwick
Łukasz Żmij (8a) - I miejsce (w sztafecie)

Puchar Ziem Północnych w szpadzie:
Franciszek Zieliński (8a) – VI miejsce