Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 0-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Marcin Skrzypczak (2a) – wynik bardzo dobry
Szymon Sikora (2b) – wynik bardzo dobry
Szymon Tomczak (2b) – wynik bardzo dobry
Mateusz Ryskala (2c) – wynik bardzo dobry
Adriana Stępniak (2c) – wynik bardzo dobry
Martyna Hombesch (3a) - wyróżnienie
Michał Pawłowski (3c) - wyróżnienie
Olga Dyrcz (3c) – wyróżnienie

XXXI Bieg Powsinogi:
Wiktoria Paśnik (2b) – II miejsce (100 m)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki "Mały świadek miłosierdzia":
Patrycja Kądziela (3a) - I miejsce
Aleksandra Węgrzyn (1a) - II miejsce
Dominika Hombesch (1a) - wyróżnienie
Konrad Niziński (2b) - wyróżnienie
Martyna Hombesch (3a) – wyróżnienie

XII Ogólnopolski Konkurs Kartek Świątecznych:
Oliwia Matysiak – III miejsce

KLASY 4-6

Małopolski Konkurs Humanistyczny:
Magdalena Mąsior (6a) - laureatka

Małopolski Konkurs Biblijny:
Jakub Głogowski (4b) - laureat
Emilia Miodońska (4a) - finalistka

Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Przemysław Fujawa (6c) - finalista

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX":
Katarzyna Jaszczyszyn (6a) - wynik dobry

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Jakub Głogowski (4b) – wynik bardzo dobry
Anna Głowacka (4a) – wyróżnienie
Dariusz Russek (4a) – wyróżnienie
Katarzyna Kubera (6b) - wyróżnienie

Konkurs Kolęd i Pastorałek w Wadowicach:
Tremusie – II miejsce
Julia Grabińska i Joanna Grabowska – wyróżnienie

Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej "Powstań Polsko":
Tremusie – laureat

Ogólnopolski konkurs "List do Nieba"
Katarzyna Kwarciak - wyróżnienie

Małopolski konkurs poetycki na wiersz o JP II "Dajmy świadectwo":
Jan Kapała (6c) – II nagroda
Weronika Duda (6b) – III nagroda

Konkurs fotograficzny "Powrót do źródeł":
Jan Kapała (6c) – III miejsce

Konkurs plastyczny "Symbole życia":
Karol Handzlik (5c) – II miejsce

IV Konkurs historyczno-plastyczny "Bohaterom Armii Krajowej i Katynia 1940-2011":
Klaudia Urbańska (5a) – III miejsce
Dominka Lach (6c) – III miejsce
Bartłomiej Popiel (6a) – wyróżnienie
Jan Kapała (6c) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Animowana kartka z wakacji":
Jan Kapała (6c) – III miejsce

Rajd Turystyczny na Groń Jana Pawła II:
Konkurs piosenki turystycznej – I miejsce
Konkursie wiedzy o Beskidzie Małym – I miejsce

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:
Jakub Jamróz (6c), Kacper Jamróz (6c), Szymon Widlarz (6c) - I miejsce (etap gminny), II miejsce (etap powiatowy)

XXXI Bieg Powsinogi:
Szymon Widlarz (6c) – II miejsce (400 m)
Julia Matuła (6c) – III miejsce (400 m)

Andrychowska Impreza Na Orientację:
puchar dla najlepszej szkoły w kategorii szkół podstawowych
I miejsce – "Pogromcy" – Jakub Wilk, Patryk Kwieciński, Mateusz Wilk
III miejsce – "ISDiW" – Natalia Grzyb, Zuzanna Kądzioła, Joanna Koźbiał, Patrycja Hoły
IV miejsce – "Bez Nazwy" – Joanna Hankus, Paulina Potoczny, Barbara Roman, Karolina Kowalska

Powiatowe zawody pływackie:
sztafeta dziewczyn – I miejsce
sztafeta chłopców – II miejsce
Alicja Czuba (5a) – I miejsce – styl grzbietowy
Julia Matuła (6c) – II miejsce – styl grzbietowy
Aleksandra Migdałek (6b) – III miejsce – styl grzbietowy

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic:
sekcja pływacka – II miejsce

I Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej:
Agnieszka Zając (5a), Łukasz Piwowarczyk (5b), Agnieszka Piwowarczyk (6a), Joanna Koźbiał (6b), Jakub Jamróz (6c), Kacper Jamróz (6c) – I miejsce
Łukasz Piwowarczyk i Joanna Koźbiał – najlepsi uczestnicy zawodów

Zawody miejsko-gminne w mini piłce siatkowej:
drużyna dziewczyn - I miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

Igrzyska młodzieży powiatu wadowickiego w mini siatkówce:
drużyna dziewczyn – V miejsce

Mikołajkowy turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Mucharz:
drużyna chłopców - II miejsce
drużyna dziewczyn - II miejsce

Turniej o Puchar Mariusza Wlazłego w siatkówce:
III miejsce

Gminne zawody piłki koszykowej:
drużyna chłopców - III miejsce
drużyna dziewczyn – III miejsce

Gminne zawody halowej piłki nożnej:
drużyna chłopców – II miejsce

Gminne sztafetowe biegi przełajowe:
drużyna chłopców - II miejsce
drużyna dziewczyn - III miejsce

Gminne zawody w czwórboju atletycznym:
drużyna dziewczyn - II miejsce
drużyna chłopców - V miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w zawodach drużyny tenisa stołowego:
drużyna chłopców – I miejsce
drużyna dziewczyn – I miejsce

Igrzyska Młodzieży Powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym:
Michał Ostanek (6a) – I miejsce
Grzegorz Zając (6a) – II miejsce
Agnieszka Zając (5a) – I miejsce
drużyna chłopców – I miejsce
drużyna dziewczyn – II miejsce

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym:
drużyna chłopców – II miejsce
drużyna dziewczyn – III miejsce

Małopolskie Igrzyska w Tenisie Stołowym:
Michał Ostanek (6a), Grzegorz Zając (6a) – IV miejsce

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Tenisie Stołowym Młodzików:
Michał Ostanek (6a) – II miejsce

II Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki:
Michał Ostanek (6a) – V miejsce

II Międzyszkolne zawody SP1 i SP5 w narciarstwie alpejskim:
Dominika Lach (6c) - I miejsce
Oliwia Oleksy (6b) - II miejsce
Bartłomiej Kutermak (6b) - I miejsce
Łukasz Piwowarczyk (5a) - II miejsce