Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 0-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Jan Ścibielski (3b) - wynik bardzo dobry
Aleksander Dzidek (2a) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Roksana Matlak (3a) - nagroda
Jan Ścibielski (3b) – nagroda
Amelia Koterwa (3a), Daniel Bednarek (3b) - wyróżnienie

Gminny Konkurs Ortograficzny:
Jan Ścibielski (3b) - II miejsce
Karol Wysogląd (3d) – wyróżnienie

Olimpiada Matematyczna Przedszkolaków "Potyczki mądrej sówki":
OP (Lena Cholewa, Franciszek Wądolny, Maria Ścibielska, Natalia Lempart) - II miejsce

Konkurs literacki "Jan Paweł II - Święty z naszych stron":
Ignacy Kęder (3a) – I miejsce

Konkurs plastyczny "Jan Paweł II – Święty z naszych stron":
Tadeusz Lempart (2b) – I miejsce
Wiktoria Król (2a) - II miejsce
Maja Homel (2b) – III miejsce
Zofia Paśnik (1b) - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Najsłynniejsze budowle i zabytki w krajach Unii Europejskiej":
Cezary Dudziak (OP) - II miejsce
Wiktor Jurkowski (OP) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Szanuję przyrodę i umiem o nią dbać":
Lena Cholewa (OP) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Mieszkam w Beskidach":
Zuzanna Rumszewicz (3c) – I miejsce
Adam Jarkowski (1b) – III miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Jan Cholewa (3a) – II miejsce

KLASY 4-7

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr":
Filip Florczyk (6b) - III miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Szymon Miodoński (4a), Oliwia Ceremuga (4c), Kacper Wądolny (4c), Sandra Baran (5a), Filip Florczyk (6a), Łukasz Żmij (6a), Oliwier Chylewski (6b), Zuzanna Kosek (6b), Nikola Simsak (6b), Piotr Stwora (7b), Natalia Paduchowska (7b) - wyróżnienia

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny "Baltie":
Filip Florczyk (6b) - 33. lokata w województwie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox":
Alicja Jóźwiak (6b) - wynik bardzo dobry

Ogólnopolska ponadprogramowa olimpiada z języka angielskiego "Olimpus":
Aaron De Jesus (5b) - III miejsce
Emilia Brańka (5b) - VIII miejsce
Nikodem Wiktor (5b) - X miejsce
Jan Puto (5b) - XI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Kacper Wądolny (4c) - nagroda
Milena Wójcik (6a) - nagroda
Zuzanna Kapała (4c), Anna Adamczyk (5a), Natalia Kruliczak (6a), Emilia Pieczonka (6a), Natalia Czapla (6b), Norbert Handzlik (7b), Natalia Paduchowska (7b), Jakub Pietrykowski (7b) - wyróżnienia

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:
Jakub Pietrykowski (7b) - finalista
Aaron de Jezus (5b), Alicja Jóźwiak (6b), Norbert Handzlik (7b), Mateusz Pieczara (7b), Piotr Stwora (7b) - etap rejonowy

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Dominika Hydzik (6a), Zuzanna Kosek (6b), Dominika Balonek (7a), Natalia Paduchowska (7b), Norbert Handzlik (7b), Mateusz Pieczara (7b) - etap rejonowy

Konkurs biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie":
Łukasz Żmij (6a), Katarzyna Kądziela (7b), Norbert Handzlik (7b) - etap rejonowy

I Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych:
drużynowo - II miejsce
Norbert Handzlik (7b) - IV miejsce

Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej dla gimnazjalistów i uczniów klas VI i VII szkół podstawowych:
Mateusz Pieczara (7b) - X miejsce

Konkurs "Matematyczne Potyczki - Wszystko jest liczbą":
II miejsce

V Otwarte Dyktando:
Nikodem Wiktor (5b), Jakub Pietrykowski (7b) - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Jan Paweł II – Święty z naszych stron":
Maja Janicka (4b) - III miejsce
Anna Adamczyk, Karolina Król, Martyna Mierzejewska (5a) - wyróżnienia

IV Bieg Wadowicki:
Laura Niewidok (4c) - II miejsce
Małgosia Łozińska (5b) - II miejsce
Natalia Kruliczak (6a) - I miejsce
Milena Wójcik (6a) - III miejsce
Michał Wilk (6a) - II miejsce
Wiktor Pałosz (7a) - III miejsce

Wojewódzki Finał w Biegach Drużynowych:
drużyna dziewcząt - V miejsce

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe:
drużyna chłopców - II miejsce
Laura Niewidok (4c) - III miejsce

Gminne zawody w biegach przełajowych:
Laura Niewidok (4c) - I miejsce
Małgorzata Łozińska (6b)- I miejsce
Maciej Sitarz (4c) - II miejsce
Wiktor Pałosz (7a) - II miejsce

Powiatowy Finał w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt – I miejsce
drużyna chłopców – II miejsce

Powiatowy turniej szachów drużynowych:
Igrzyska Dzieci - III miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - III miejsce

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza:
II miejsce
sztafeta dziewcząt - III miejsce
sztafeta chłopców - I i III miejsce
Konrad Świętek (4b) - II miejsce (styl grzbietowy)
Maksymilian Bobik (4d) - II miejsce (styl klasyczny)
Maksymilian Bobik (4d) - II miejsce (styl dowolny)
Bartłomiej Guzdek (5a) - II miejsce (styl dowolny)
Daniel Baran (6b) - III miejsce (styl klasyczny)
Łukasz Żegliński (7a)- II miejsce (styl klasyczny)
Mateusz Guzik (7b) - II miejsce (styl grzbietowy)
Wiktor Pałosz (7a) - II miejsce (styl grzbietowy)
Wiktor Pałosz (7a) - III miejsce (styl dowolny)
Bernard Bogacki (7a) - II miejsce (styl dowolny)

Powiatowe drużynowe zawody pływackie:
sztafeta dziewcząt z klas V-VI - II miejsce
sztafeta chłopców z klas V-VI - I miejsce
sztafeta chłopców z klas VII - III miejsce

Powiatowe Indywidualne Zawody Pływackie:
Maksymilian Bobik (4d) - I miejsce (styl klasyczny)
Maja Woźnicka (4a) - II miejsce (styl klasyczny)
Olga Rokowska (5a) - I miejsce (styl motylkowy)
Małgorzata Łozińska (5b) - III miejsce (styl klasyczny)
Wiktor Pałosz (7a) - I miejsce (styl grzbietowy)
Daniel Baran (6b) - III miejsce (styl klasyczny)
Łukasz Żegliński (7a) - III miejsce (styl dowolny)

Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Martyna Tyborowska (5a) – II miejsce
Maja Woźnicka (4a) - IV miejsce
Maksymilian Jarosz (6b) – I miejsce (snowboard)
Karol Jarkowski (6a) – II miejsce (snowboard)

Gminny turniej tenisa stołowego:
Konrad Bednarek (6b) - II miejsce
drużyna chłopców - II miejsce

Gminne zawody piłki koszykowej:
drużyna chłopców - III miejsce
drużyna dziewcząt - III miejsce

Gminny konkurs piłki ręcznej:
drużyna dziewcząt - V miejsce

Turniej piłki ręcznej dla klas czwartych:
drużyna dziewcząt – II miejsce
drużyna chłopców - II miejsce

Turniej minisiatkówki "dwójek" dla młodych siatkarek i siatkarzy z klas czwartych:
Laura Niewidok, Magdalena Listwan (4c) - I miejsce

Finał Ligi Minisiatkówki "Trójek" Chłopców i Dziewcząt roczników 2005 i młodszych:
drużyna dziewcząt - III miejsce
drużyna chłopców - III miejsce