Uczniowie - Osiągnięcia

Klasy 0-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Jan Ścibielski (2b) - wynik bardzo dobry
Kacper Wądolny (3c) - wynik bardzo dobry
Roksana Matlak (2a), Oliwia Ceremuga (3c) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny":
Roksana Matlak (2a), Amelia Niedziółka (2a), Zuzanna Kapała (3c) - wynik dobry
Jan Cholewa (2a), Kacper Wądolny (3c) - wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Jan Ścibielski (2b) - nagroda
Amelia Koterwa (2a), Daniel Bednarek (2b), Antoni Guzdek (2c), Mateusz Mużydło (2c) - wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II":
Zofia Paśnik (OP II) - I miejsce
Lena Woźniak (2d) - II miejsce
Tomasz Siedlecki (1b) - III miejsce
Milena Puto (1b), Zuzanna Rumszewicz (2c) - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Baltie 2017":
Antoni Ryłko (3c) - kwalifikacja do finału

Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Jan Cholewa (2a) - II miejsce
Maja Woźnicka (3a) – III miejsce

Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurowadowizja":
Victoria Rachtan (1b) - I miejsce

Konkurs plastyczny "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni":
Adam Jarkowski (OP II) - I miejsce w etapie powiatowym, wyróżnienie w etapie wojewódzkim

Gminny konkurs plastyczno-literacki "Jan Paweł II - święty z naszych stron":
Emilia Gieruszczak (3a) - III miejsce

Gminny konkurs plastyczny "Szanuję przyrodę i umiem o nią dbać":
Emilia Kumorek (OP) - II miejsce

Mini Igrzyska PTG "Sokół":
OP - I miejsce
Kamil Nowotarski – najsprawniejszy uczeń Igrzysk

KLASY 4-6

Małopolski Tematyczny Konkurs Informatyczny "Małopolskie Baltie 2017":
Alicja Jóźwiak (5b) - finalistka

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Natalia Paduchowska (6b) - etap rejonowy

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:
Piotr Stwora, Mateusz Pieczara, Jakub Pietrykowski (6b) - etap rejonowy

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Baltie 2017":
Piotr Popiel (4a), Filip Florczyk (5b), Zuzanna Kosek (5b), Mateusz Pieczara (6b) - kwalifikacja do finału

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny":
Piotr Stwora (6b) - wynik dobry

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski "Moja mała Ojczyzna – przeprowadź wywiad z dziadkiem":
Martyna Mierzejewska (4a) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Jakub Pietrykowski (6b) - wyróżnienie

I Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurowadowizja":
Oliwia Chowaniec (6a) - II miejsce

Gminny konkurs "Matematyczne Potyczki":
Natalia Paduchowska, Norbert Handzlik, Piotr Stwora (6b) - II miejsce

Festiwal Artystyczny "Talenty 2016":
Oliwia Koniorczyk (6a) - etap powiatowy

I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek:
Zespół wokalny Tremusie - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Piotr Popiel (4a), Łukasz Żmij (5a), Filip Florczyk (5b), Oliwier Chylewski (5b), Norbert Handzlik (6b) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox":
Aaron de Jezus (4b), Alicja Jóźwiak (5b) - wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Milena Wójcik (5a) - nagroda
Nikola Matysiak (4b), Emilia Pieczonka (5a), Zuzanna Kosek (5b), Natalia Kruliczak (5b), Nikola Simsak (5b), Patrycja Wiercimak (5b), Filip Kowalczyk (6a), Dobrawa Rumszewicz (6a) - wyróżnienie

Finał XXII edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację:
Norbert Handzlik, Bartosz Więcek (6b) - I miejsce
Wiktor Pałosz, Maciej Tatar (6a) - II miejsce
 
XXXVII Ogólnopolski Bieg Powsinogi:
Małgorzata Łozińska (4b) - III miejsce
Emilia Pytlowska (6b) - III miejsce
Wiktor Pałosz (6a) - III miejsce

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - I miejsce

Powiatowe Sztafety Przełajowe:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – IV miejsce

Powiatowy Finał w Szachach Drużynowych:
I miejsce

Powiatowe drużynowe zawody pływackie:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - II miejsce

Powiatowe indywidualne zawody pływackie:
Marta Gibas (4b) - II miejsce
Oliwia Chowaniec (6a) - I miejsce
Karol Hareńczyk (5a) - III miejsce
Wiktor Pałosz (6a) - I miejsce
Mateusz Guzik (6b) - II miejsce

Powiatowe indywidualne zawody pływackie:
Oliwia Chowaniec (6a) - V miejsce (styl motylkowy)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców - II miejsce
Konrad Bednarek (5b) - VI miejsce

Gminne Mistrzostwa w Piłce Koszykowej:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Koszykowej:
drużyna dziewcząt - II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Mikołaj Śliwiński (5b) – III miejsce
Tola Janik (6a) - I miejsce

VII Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej:
drużyna dziewcząt – III miejsce

Gminne Mistrzostwa Siatkówki:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców – II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa Siatkówki:
drużyna dziewcząt - II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej:
drużyna dziewcząt – IV miejsce

Gminne Biegi Przełajowe:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - I miejsce

Powiatowe Biegi Przełajowe:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - II miejsce

Powiatowe Biegi Przełajowe Indywidualne:
Małgorzata Łozińska (4b)- II miejsce
Emilia Pytlowska (6b) - III miejsce

Finał Mistrzostw Małopolski w Drużynowych Biegach:
drużyna dziewcząt - II miejsce

Finał Mistrzostw Małopolski w Biegach Indywidualnych:
Małgorzata Łozińska (4b) – IX miejsce

Gminne Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym:
grupa dziewcząt – I miejsce
grupa chłopców - I miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców - I miejsce

Siatkarski Turniej o Puchar Krzysztofa Ignaczaka:
drużyna dziewcząt - II miejsce