Uczniowie - Osiągnięcia

Klasy 0-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Kacper Wądolny (2c), Oliwia Ceremuga (2c), Jan Puto (3b) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox":
Aaron de Jesus (3b) - wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Zuzanna Gromada (1b), Antoni Guzdek (1c), Mateusz Mużydło (1c) - wyróżnienie

Gminny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii 2016":
Nikodem Wiktor (3b) - I miejsce

III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy:
Mateusz Przystał (3b) - IV miejsce

Wojewódzki Turniej Finałowy "Edukacja przez szachy w szkole":
Jakub Karpiński (2b) - V miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkolne w Szachach:
Mateusz Przystał (3b) - II miejsce

VIII Mistrzostwa Gminy Wadowice w Narciarstwie Alpejskim:
Martyna Tyborowska (3a) - I miejsce

III Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki "Jan Paweł II - święty z naszych stron":
Julia Dyrcz (1b) - II miejsce
Emilia Hosaniak (1c) - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki "Mały Świadek Miłosierdzia":
Emilka Gieruszczak (2a) - I miejsce
Amelia Lazurowska (1b), Mateusz Przystał (3b) - wyróżnienie

III Konkurs Misyjny "W gościnie, w rodzinie (afrykańskiej)":
Igor Tatar (1c) - I miejsce
Mateusz Przystał (3b) - I miejsce

Konkurs plastyczny "Mój portret":
Mateusz Przystał (3b) - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Kolorowa Pasieka":
Patrycja Listwan (2a) - wyróżnienie

Konkurs na projekt bombki choinkowej ARMAR:
Dawid Piwowar (3a) - wyróżnienie

 Klasy 4-6

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Zuzanna Kosek (4b), Łukasz Żmij (4a), Norbert Handzlik (5b), Iwona Jarosz (6a) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox":
Mateusz Pieczara (5b) - wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
Karol Jarkowski (4a) - nagroda
Natalia Kruliczak (4a), Milena Wójcik (4a) - wyróżnienie

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Kacper Maciejczyk (6a) - finalista
Iwona Jarosz (6a), Wojciech Popiel (6b) - etap rejonowy

Małopolski Konkurs Biblijny:
Wiktoria Jarosz (6a), Patrycja Porzuczek (6b) - etap rejonowy

Małopolski Tematyczny Konkurs Informatyczny "Małopolskie Baltie 2016":
Alicja Jóźwiak (4b) -  etap powiatowy

Małopolski Tematyczny Konkurs Historyczny "Wybitni władcy Polski - Piastowie":
Iwona Jarosz (6a) - etap rejonowy

XVI Przegląd "KOKON Artystyczna Wylęgarnia":
zespół wokalny Tremusie - I miejsce

XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach":
Przemysław Łoziński (5b) – wyróżnienie

XVI Ogólnopolski Konkurs "Święty Jan Paweł II - orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży":
Oliwia Koniorczyk (5a) -  wyróżnienie

III Gminny Konkurs Plastyczno-Literacki "Jan Paweł II - święty z naszych stron":
Katarzyna Kądziela (5b) - I miejsce
Zofia Gugulska (5b) - I miejsce
Martyna Niesyty (4a) - III miejsce
Karolina Szafraniec (6b) - III miejsce
Nikola Simsak (4a) - wyróżnienie

Gminny konkurs Plastyczny PSP "W trosce o nasze bezpieczeństwo":
Natalia Paduchowska (5b) - II miejsce
Izabela Gąsiorek (5a) - III miejsce
Katarzyna Kądziela (5b), Aleksandra Węgrzyn (6a), Natalia Bochenek (6b) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny PSP "W trosce o nasze bezpieczeństwo":
Natalia Paduchowska (5b) - wyróżnienie

Profilaktyczny Konkurs Artystyczny "Pasja życia":
Aleksandra Węgrzyn (6a) - laureatka

Gminny Konkurs "Świeć przykładem":
Martyna Niesyty (4a), Linda Kwaczała (4b), Emilia Harmata (4b), Nikola Simsak (4b), Katarzyna Kądziela (5b), Aleksandra Węgrzyn (6a) - wyróżnienia

Konkurs na projekt bombki choinkowej ARMAR:
Martyna Niesyty (4a) – II miejsce
Aleksandra Węgrzyn (6a) – III miejsce

36. Ogólnopolski Bieg Powsinogi:
Dominik Leńczowski (5a) - I miejsce
Wiktor Pałosz (5a) - II miejsce
Patrycja Porzuczek (6b) - II miejsce

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:
Natalia Kruliczak (4a) - I miejsce
Karolina Kręcioch (6b) - I miejsce
Dawid Tyrała (6b) - I miejsce

Gminne zawody tenisa stołowego:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców - II miejsce
Jakub Paczyński (6b) – II miejsce
Oskar Jędrzejowski (6b) – III miejsce
Karolina Kręcioch (6b) – III miejsce
Iwona Jarosz (6a) – IV miejsce

Powiatowe zawody tenisa stołowego:
drużyna dziewcząt - III miejsce
drużyna chłopców - II miejsce

III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy:
Kacper Smaza (6a) - V miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkolne w Szachach:
II miejsce

XIV Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic:
II miejsce

Powiatowe zawody pływackie:
sztafeta dziewcząt - I miejsce
sztafeta chłopców - I miejsce
Aleksandra Węgrzyn (6a) – II miejsce
Klaudia Lach (6a) – III miejsce
Wiktor Pałosz (5a) – I miejsce
Mateusz Guzik (5b) – II miejsce

Gminne zawody piłki siatkowej:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców -  III miejsce
 
VI Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w piłce siatkowej:
drużyna dziewcząt - II miejsce
drużyna chłopców - IV miejsce

Gminne zawody piłki koszykowej:
drużyna chłopców - II miejsce
drużyna dziewcząt - III miejsce

Gminne zawody piłki ręcznej:
drużyna chłopców - II miejsce
drużyna dziewcząt - III miejsce

VIII Mistrzostwa Gminy Wadowice w Narciarstwie Alpejskim:
Tola Janik (5a) - I miejsce
Patrick Szczygieł (6b) - III miejsce

Wojewódzkie Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Tola Janik (5a) - V miejsce
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - I miejsce

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - III miejsce

Gminne Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt - I miejsce
drużyna chłopców - I miejsce

Gminne zawody piłki nożnej:
drużyna dziewcząt – I miejsce