Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 1-3

III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego:
Agnieszka Zając (3a) - III miejsce

Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego w Olkuszu:
Agnieszka Zając (3a) - II miejsce

Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Mały Świadek Miłosierdzia":
Jakub Śliwa (3c) - wyróżnienie

Zawody pływackie w Trzebini:
Alicja Czuba (3a) - II i V miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Segreguj Odpady":
Monika Mizera (3a) - II miejsce

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Paschalnej:
Aleksandra Kumorek (2a) - wyróżnienie

Gminny Konkurs Ekologiczno-Plastyczny "Nasze rady na odpady":
Oliwia Smolarska (2a) - I miejsce

VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym:
kl. 1c - I miejsce, kl. 1b - V miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny "Pszczoły a ekologia":
Oliwia Smolarska (2a) - I miejsce

VIII edycja zawodów pływackich o puchar Burmistrza Wadowic:
Alicja Czuba (3a) - I miejsce w sztafecie stylem dowolnym, II miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym, III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11-latków:
Alicja Czuba (3a) - I i II miejsce (styl dowolny)

Turniej Tenisa Stołowego Klubu Sportowego "Olimpia" w Choczni:
Agnieszka Zając (3a) - II miejsce

KLASY 4-6

Małopolski Konkurs Biblijny:
Wojciech Tutaj (5a), Tomasz Warmuz (5a) - laureaci

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX":
Adrian Korzeniowski (6a) - wynik bardzo dobry
Magdalena Mąsior (4a), Julia Tatar (6b) - wynik dobry

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Joanna Hankus (4a), Weronika Duda (4b), Jakub Tasiemski (6b), Jakub Cholewa (6c), Krystian Stawowy (6c) - wyróżnienie

Wojewódzki Turniej Interpretacji Bajki i Baśni:
Natalia Leń (6a) - I miejsce

Konkurs Poezji i Pieśni Paschalnej:
Julia Tatar (6b) - I miejsce (recytacja)

X Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych:
grupa teatralna "Groszki" - wyróżnienie

I Gminny Turniej Łucznictwa Historycznego:
Kamil Kuzio, Kamil Walczak, Anna Zadora (6b) - I miejsce

Igrzyska Młodzieży Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym:
Michał Ostanek (4a) - III miejsce (indywidualnie)
Michał Ostatek, Grzegorz Zając (4a) - III miejsce (drużynowo)

Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
Szymon Tutaj (6c) - najlepszy zawodnik

Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych:
Gabriel Ulatowski (5a), Kamil Walczak (5b), Damian Jaśkiewicz, Karol Wilk (6a), Michał Machaj, Grzegorz Pękala (6b), Jakub Cholewa (6c) - I miejsce

Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic:
sekcja pływacka "Jedynka" - I miejsce