Uczniowie - Osiągnięcia

Klasy 0-3

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Jan Puto (2b), Karol Hareńczyk (3a), Filip Florczyk, Zuzanna Kosek (3b) – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Mały Świadek Miłosierdzia”:
Emilia Gieruszczak (1a) – II miejsce
Martyna Niesyty (3a) – III miejsce
Wiktoria Jamróz (1a), Maja Olszewska (2a), Mateusz Przystał, Oliwia Senkowska (2b) – wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Mój kolega z Afryki”:
Daniel Bednarek (OPII) – II miejsce

Konkurs plastyczny „Sport w życiu Karola Wojtyły”:
Kamila Radwan (OPII) – I miejsce
Małgorzata Woźny (OPI) – II miejsce
Emilia Bochenek (OPII) – III miejsce

Konkurs plastyczny „Dom rodzinny Jana Pawła II oczami dzieci”:
Anna Adamczyk (2a), Natalia Łyczak (2b), Mateusz Przystał (2b), Martyna Niesyty (3a) – laureaci

Projekt ciastka świątecznego „Reporter YOUNG”:
Anna Adamczyk (2a) – I miejsce
Przemysław Brańka (1a) – II miejsce
Natalia Łyczak (2b) – III miejsce
Mateusz Przystał, Jan Puto (2b) – IV miejsce

Konkurs na projekt bombki choinkowej „ARMAR”:
Małgorzata Łozińska (2b) – III miejsce
Emilia Handzlik (2b) – wyróżnienie  

Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „Rozwój daje radość życia”:
Mateusz Przystał (2b) – I miejsce
Michał Wilk (3a) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”:
Mateusz Przystał (2b) – I miejsce

Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Święty z naszych stron”:
Mateusz Przystał (2b) – I miejsce

Konkurs Literacki „Jan Paweł II - Święty z naszych stron”:
Martyna Niesyty (3a) – II miejsce
Oliwia Kumorek (3a) – wyróżnienie

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy:
Jakub Karpiński (1b) – VI miejsce

III Ogólnopolski Turniej „Królewska gra i JA”:
Jakub Karpiński (1b) – VI miejsce

I  Turniej Klasyfikacyjny „Wieża”:  
Jakub Karpiński (1b) – III miejsce

Klasy 4-6

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”:
Norbert Handzlik, Mateusz Pieczara, Bartosz Więcek (4b), Iwona Jarosz, Kacper Maciejczyk, Aleksandra Węgrzyn (5a), Wojciech Popiel (5b), Maja Kawnik, Łukasz Kubera, Marcin Skrzypczak (6a), Szymon Tomczak (6b) – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox”:
Karolina Szafraniec, Róża Wilkońska (5b) – wynik dobry

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:
Kamil Jarkowski (6a), Szymon Tomczak (6b) – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Historyczny „Wielcy wodzowie – wybitni generałowie”:
Michał Wajdzik (6a) – etap rejonowy

XXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”:
Aleksandra Młynarczyk (5b) – III miejsce

Projekt ciastka świątecznego „Reporter YOUNG”:
Aleksandra Węgrzyn (5a) – IV miejsce
Powiatowy konkurs plastyczny „Zdrowo – Bezalkoholowo”:
Aleksandra Węgrzyn (5a) – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Święty z naszych stron”:
Katarzyna Kądziela (4b) – I miejsce
Natalia Bochenek (5b) – II miejsce
Iwona Jarosz – III miejsce
Oliwia Koniorczyk – wyróżnienie

Konkurs Literacki „Jan Paweł II - Święty z naszych stron”:
Natalia Bochenek (5b) – III miejsce

Konkurs na grę matematyczną „Matematyka się liczy”:
wyróżnienie

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt – I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce

XXXV Bieg Powsinogi:
Aleksandra Sumera (6c) – II miejsce
Maja Sumera (6c) – III miejsce
Jakub Woś (6b) – II miejsce
Kacper Śliwiński (6b) – III miejsce
Wiktor Pałosz (4a) – III miejsce

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe:
Mikołaj Woś (4b) – VI miejsce
Wiktor Pałosz (4a) – V miejsce
Aleksandra Węgrzyn (5a) – IV miejsce
Dawid Tyrała (5b) – I miejsce
Maja Sumera (6c) – I miejsce
Nikola Stuglik (6b) – II miejsce
Aleksandra Sumera (6c) - III miejsce
Jakub Woś (6b) – I miejsce
Łukasz Kubera (6a) – III miejsce

Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe:
Jakub Woś – III miejsce
Dawid Tyrała – VII miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – II miejsce

Ogólnopolskie Rozgrywki Młodziczek w Piłce Nożnej PZPN:
Karolina Kręcioch (5b) – II miejsce

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Indywidualne:
Karolina Kręcioch (5b) – IV miejsce
Jakub Paczyński (5b) – IV miejsce
Oskar Jędrzejowski (5b) – VI miejsce

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Drużynowe:
Iwona Jarosz (5a) i Karolina Kręcioch (5b) – II miejsce
Jakub Paczyński (5b) i Oskar Jędrzejowski (5b) – II miejsce

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:
Iwona Jarosz, Karolina Kręcioch – III miejsce
Jakub Paczyński i Oskar Jędrzejowski – V miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Szachach:
Kacper Smaza (5b) – III miejsce
Bartosz Więcek (4a) – X miejsce

Powiatowe Zawody Pływackie:
Wiktoria Paśnik (6b) – I miejsce (styl dowolny)
Alicja Węgrzyn (5a) – III miejsce (styl grzbietowy)
Oliwia Chowaniec (4a) – IV miejsce (styl dowolny)
David Szczygieł (6c) – I miejsce (styl dowolny)
Patrick Szczygieł (5b) – II miejsce (styl grzbietowy)
sztafeta dziewcząt – I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce

Gminne Zawody Koszykówki:
drużyna chłopców – II miejsce
drużyna dziewcząt – III miejsce
 
Powiatowe Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim:
Jarosław Gąsiorek (6b) – I miejsce
Michał Szczygieł (6a) – II miejsce
Tola Janik (4a) – III miejsce

Gminne Zawody Piłki Siatkowej:
drużyna dziewcząt – II miejsce

Gminny etap konkursu wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
Karolina Kręcioch (5b), Kacper Śliwiński (6b), Bartosz Mrowiec, Maja Sumera (6c) – I miejsce

Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej:
drużyna dziewcząt  – IV miejsce

III Ogólnopolski Turniej „Królewska gra i JA”:
Kacper Smaza (5b)
– VI miejsce

Gminne Zawody Minipiłki Ręcznej:
drużyna dziewcząt – III miejsce
drużyna chłopców – III miejsce

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt – I miejsce
sztafeta chłopców – I miejsce

Powiatowe Wiosenne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
sztafeta dziewcząt – II miejsce
sztafeta chłopców – III miejsce

I Turniej Klasyfikacyjny „Wieża”:
Kacper Smaza (5b) – II miejsce
Maksymilian Stuglik (5b) – I miejsce
Nikodem Płonka (4b) – II miejsce

Igrzyska Gminne w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt – I miejsce
drużyna chłopców – I miejsce

Gminne Zawody Piłki Nożnej:
drużyna dziewcząt – II miejsce
drużyna chłopców – II miejsce

XIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic:
I miejsce

Powiatowy Finał w Czwórboju Lekkoatletycznym:
drużyna dziewcząt – II miejsce
drużyna chłopców – I miejsce

Powiatowe Marsze na Orientację AndInO:
Nikola Garb, Kacper Nowakowski, David Szczygieł (6c) – I miejsce
Jeremiasz Potoczny, Łukasz Rajda (6a), Łukasz Brańka (6c) – II miejsce
Klaudiusz Widlarz (5a), Wojciech Popiel, Patrycja Porzuczek – III miejsce
I miejsce w kategorii szkół podstawowych za marsze dzienne
I miejsce w kategorii młodzieży do lat 16 za marsze nocne