Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Alicja Czuba, Mateusz Walczak (2a), Szymon Świstek (2b), Dawid Bzduła, Tymoteusz Widlarz (2c) - wynik bardzo dobry

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Mały Świadek Miłosierdzia":
Natalia Stawowy (2a) - II miejsce

XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach":
Gabriela Jamroz (1c) - II miejsce
Karolina Śliwa (1b) - IV miejsce

Konkurs Paschalny:
Weronika Duda (3b) - II miejsce
Aleksandra Kumorek (1a) - wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski w Wadowicach:
Weronika Duda (3b) - II miejsce

Turniej Jednego Wiersza w Andrychowie:
Weronika Duda (3b) - II miejsce

Międzyszkolny Turniej o Ruchu Drogowym w Wysokiej:
klasa 1a - I miejsce

Ogólnopolski Bieg Powsinogi:
Michał Łukasik (2b) - II miejsce
Alicja Czuba (2a) - III miejsce

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Wadowicach:
Agnieszka Zając (2a) - II miejsce

Plastyczny konkurs profilaktyczny "Wybieram zdrowe życie":
Judyta Wrona (4a) - II miejsce

KLASY 4-6

Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy:
Stanisław Mamcarczyk (6a) - finalista

Małopolski Konkurs Biblijny:
Wojciech Tutaj (4a) - laureat

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Piotr Zając (4b), Adrian Korzeniowski (5a), Paweł Godzik (6a) - wyróżnienie

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego "Olimpus":
Adrian Korzeniowski (5a) - laureat

Konkurs Języka Angielskiego "FOX":
Adrian Korzeniowski (5a) - wynik dobry

Wojewódzki Turniej Interpretacji Bajki i Baśni w Kętach:
Natalia Leń (5a) - I miejsce
Zuzanna Stecko (5a) - wyróżnienie

Happening antynikotynowy w Wadowicach:
Aleksandra Wicher, Konrad Gurdek, Wojciech Tutaj kl. (4a) - I miejsce

VII edycja zawodów pływackich o puchar Burmistrza Wadowic:
sekcja pływacka - I miejsce

Sztafeta przełajowa dziewcząt:
Dominika Wiktor, Natalia Tyrybon, Angelika Osoba, Natalia Świątek, Oliwia Spisak, Alicja Woźniak, Julia Rzycka, Justyna Burzyńska, Weronika Chmiel - I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie, XVIII miejsce w województwie

Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Józefa Bernasia:
Aleksandra Bagińska, Weronika Janus, Natalia Świątek, Dominika Kolasa, Alicja Woźniak, Julia Rzycka, Marlena Zamorska, Aleksandra Brańka - II miejsce