Uczniowie - Osiągnięcia

KLASY 1-3

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Michał Pawłowski (2c) - wynik bardzo dobry
Olga Dyrcz (2c) - wynik bardzo dobry
Zuzanna Pałosz (2c) - wynik bardzo dobry
Aleksandra Soboń (2c) - wynik bardzo dobry
Jakub Głogowski (3b) - wynik bardzo dobry
Korneliusz Oleksy (3b) - wyróżnienie

Jubileuszowy Ogólnopolski XXX Bieg Powsinogi:
Michał Tumulik (2c) - I miejsce (dystans 100 m, kat. kl. II)

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literackim "Mały świadek miłosierdzia":
Monika Piwowar (3a) - II miejsce
Bartek Stanaszek (3a) - wyróżnienie

STYPENDIADA - Konkurs czytelniczy "I Ty bądź czytelny!":
Emilia Miodońska (3a) - II miejsce

STYPENDIADA - konkurs plastyczny "Kreska":
Martyna Hombesch (2a) - wyróżnienie

IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy":
Łukasz Brańka (1c) - nagroda

Powiatowy konkurs plastyczny "Ogień, wiatr i woda - strażak zawsze rękę poda":
Oliwia Kurek (3b) - I miejsce

XVI Turniej Jednego Wiersza:
Aleksandra Kumorek (3a) - I miejsce

KLASY 4-6

Małopolski Konkurs Biblijny:
Wojciech Tutaj (6a) - laureat (zdobywca III miejsca)
Tomasz Warmuz (6a) - finalista
Anna Zadora (6b) - finalista
Maria Zybek (6b) - finalista

Małopolski Konkurs Matematyczny:
Konrad Gurdek (6a) - finalista

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Mateusz Walczak (4a) - wyróżnienie
Agnieszka Zając (4a) - wyróżnienie
Łukasz Piwowarczyk (4b) - wyróżnienie
Dawid Bzduła (4c) - wyróżnienie
Konrad Gurdek (6a) - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "FOX":
Magdalena Mąsior (5a) - wynik dobry
Natalia Tyrybon (6b) - wynik dobry

STYPENDIADA - Konkurs czytelniczy "I Ty bądź czytelny!":
Natalia Tyrybon (6b) - wyróżnienie

Konkurs historyczno-plastyczny "Moje wrażenia wojenne":
Natalia Smolarska (6a) - wyróżnienie
Jakub Sumera (6a) - wyróżnienie
Aleksandra Wicher (6a) - wyróżnienie
Dominika Wiktor (6a) - wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Wiatr, wypadek, ogień, woda, strażak zawsze rękę poda":
Marta Czech (6a) - IV miejsce
Dominika Wiktor (6a) - wyróżnienie
Jakub Skrzyński (6a) - wyróżnienie

IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy":
Magdalena Głowacka (6b) - nagroda

Festiwal Piosenki Turystycznej:
Joanna Grabowska (5a) - I miejsce
drużyna z 5a - III miejsce

X Konkurs kolęd i pastorałek:
Zespół "Tremusie" - II miejsce
Joanna Grabowska (5a) - wyróżnienie

Powiatowe Zawody Szkolnych Zespołów Tanecznych "Cheerleaders":
"Blachalacha" (6b) - IV miejsce
"Smile & heart" (5a i 5c) - wyróżnienie

Powiatowa akcja "Świeć przykładem":
II miejsce

XV Edycja Andrychowskiej Imprezy Na Orientację (szczebel powiatowy):
puchar dla najlepszej szkoły w kategorii szkół podstawowych
I miejsce - "Ziomki Atomki" - Konrad Gurdek (6a), Mateusz Łyczak (6b), Piotr Zając (6b), Karol Pietluch (6b)
III miejsce - "EDPK" - Marta Czech (6a), Jakub Jankowski (6a), Oliwia Matuła (6a), Wojciech Tutaj (6a)

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:
Kacper Jamróz (5c), Jakub Jamróz (5c), Szymon Widlarz (5c) - V miejsce

Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt:
II miejsce

Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe:
drużyna chłopców - I miejsce
drużyna dziewczyn - III miejsce

Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości w kategorii młodzicy:
Michał Ostanek (5a) - III miejsce
Grzegorz Zając (5a) - IV miejsce

IV Turniej mikołajkowy w tenisie stołowym:
Grzegorz Zając (5a) - IV miejsce
Agnieszka Zając (4a) - IV miejsce

Indywidualne zawody miejsko-gminne w tenisie stołowym:
Michał Ostanek (5a) - I miejsce

Drużynowe zawody miejsko-gminne w tenisie stołowym:
I miejsce

Finał igrzysk młodzieży powiatu wadowickiego w tenisie stołowym:
I miejsce drużynowo
Michał Ostanek (5a) - I miejsce
Agnieszka Zając (4a) - II miejsce
Grzegorz Zając (5a) - II miejsce

Mistrzostwa województwa małopolskiego w tenisie stołowym (kat. Żaczek):
Agnieszka Zając (4a) - V miejsce
Agnieszka Zając (4a) - III miejsce w grze podwójnej

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym:
Michał Ostanek (5a), Grzegorz Zając (5a), Piotr Zając (6b) - III miejsce drużynowo

Półfinał XV Edycji Mini Olympic Games w tenisie stołowym (kat. Młodzików) w Stalowej Woli:
Michał Ostanek (5a) - IV miejsce

Finał Mini Olympic Games w Jaśle:
Michał Ostanek (5a) - XXI miejsce

I Międzyszkolne zawody SP1 i SP5 w narciarstwie alpejskim w Spytkowicach:
Oliwia Oleksy (5b) - I miejsce
Koźbiał Joanna (5b) - II miejsce
Paulina Potoczny (5a) - III miejsce
Kamil Walczak (6b) - I miejsce
Michał Ostanek (5a) - II miejsce
Konrad Gurdek (6a) - III miejsce

Powiatowe Zawody Pływackie:
I miejsce

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wadowic:
I miejsce i puchar dla szkoły - sekcja pływacka "Jedynka"

Nagrody Naukowe Rady Miejskiej:
Wojciech Tutaj (6a) - nagroda naukowa II stopnia
Konrad Gurdek (6a) - wyróżnienie
Maria Zybek (6b) - wyróżnienie
Anna Zadora (6b) - wyróżnienie