W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa pragniemy poinformować, że Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, który miał odbyć się 27.04.2020 r., zostaje odwołany.
Rok Jana Pawła II ciągle trwa, dlatego mamy nadzieję, że zaplanowany konkurs uda nam się przeprowadzić w nowym roku szkolnym. Dokładne informację zostaną przesłane do szkół z początkiem września 2020 roku.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza chętnych uczniów klas IV-VII ze szkół podstawowych z terenu gminy Wadowice do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II. Ma on na celu uczczenie obchodów 100-lecia urodzin Jana Pawła II oraz pogłębienie wiedzy o życiu i nauczaniu Wielkiego wadowiczanina Papieża Polaka.
Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Konkurs odbędzie się 27 kwietnia 2020 r. o godz. 10.00 na sali gimnastycznej SP1 Wadowice.