Komunikaty - Z sekretariatu

Od poniedziałku 25 maja zmieniają się godziny dyżurów w gabinecie terapii.

Pedagog szkolny będzie dostępny codziennie w godzinach 13.00-15.30.

Psycholog dyżurować będzie w poniedziałki i we wtorki w godzinach 13.00-15.30.

 

Od 25 maja codziennie w godzinach 9.00-12.00 otwarta będzie biblioteka szkolna.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami obsługa użytkowników będzie ograniczona do minimum. W przypadku chęci skorzystania z wypożyczalni przez użytkownika rekomendowany jest wcześniejszy kontakt z nauczycielem bibliotekarzem za pomocą dziennika elektronicznego / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dostępność pozycji można też sprawdzić w katalogu online.

Przyjmowane będą także zwroty książek. W najbliższych dniach użytkownicy otrzymają przez dziennik elektroniczny listy wypożyczonych pozycji.
Do 5 czerwca należy zwrócić wszystkie wypożyczone książki!
Komplety podręczników przyjmowane będą po 15 czerwca według harmonogramu. Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone na klasowych dyskach.