Komunikaty - Z sekretariatu

Uwaga! Przesuwamy termin składania prac na konkurs do 20 września 2018 r.

Regulamin konkursu fotograficznego "Piękna nasza Polska cała"

PRZEPISY OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Szkoła Podstawowa nr 1 im Jana Pawła II w Wadowicach.
2. Celem konkursu jest:
    a) popularyzowanie piękna naszej Ojczyzny, ciekawych miejsc, zabytków, krajobrazów,
    b) kształtowanie postaw patriotycznych,
    c) rozwijanie umiejętności fotograficznych.

UCZESTNICY I WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Konkurs adresowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach.
2. Uczniowie biorą udział w konkursie po uzyskaniu uprzedniej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.
3. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 20.09. 2018 roku do sali nr 6 na I p.
4. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:
    a)  fotografie w formacie 15x21 cm,
    b)  imię, nazwisko, klasę autora fotografii,
    c)  opis miejsca przedstawionego na fotografii,
    d)  zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w konkursie oraz przetwarzanie danych osobowych, oraz akceptację zapisów ujętych w regulaminie, której wzór stanowi załącznik
5. Uczestnicy konkursu przystępując do niego, wyrażają zgodę na przetwarzanie, w tym publikację danych osobowych (imię i nazwisko, klasa) przez Organizatorów Konkursu wyłącznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Uczestnicy konkursu przyjmują do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że każdemu uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
6. Uczestnik składając pracę konkursową, oświadcza, że wyraża zgodę na uczestniczenie w Konkursie na warunkach opisanych w Regulaminie Konkursu i w pełni akceptuje zapisy Regulaminu.
7. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne.
8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi dnia 23.09.2018 roku podczas festynu szkolnego.
9. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane na terenie szkoły szczególnie zaś podczas festynu szkolnego dnia 23.09.2018 roku.