PostHeaderIcon Komunikaty z sekretariatu

PostHeaderIcon Wszystkich Świętych

Komunikaty - Z sekretariatu

W przyszłym tygodniu środa (tj. 1 listopada) jest dniem wolnym od nauki. W pozostałe dni tygodnia nauka odbywa się bez zmian.

PostHeaderIcon Podziękowania po Święcie Chleba

Komunikaty - Z sekretariatu

Dyrekcja SP1 Wadowice serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w obchody Święta Chleba w naszej szkole!

PostHeaderIcon Święto Patrona Szkoły

Komunikaty - Z sekretariatu

W piątek 20 października będziemy obchodzić Święto Szkoły, w tym dniu następuje reorganizacja planu lekcji.

• Klasy 0-1 - zajęcia w godzinach 10.45-14.30
  • Klasy 2 - zajęcia w godzinach 10.15-14.00
  • Klasy 3-7 - zajęcia w godzinach 8.00 - 11.30

Klasy 2-7 będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 10.30 (wyjście ze szkoły o godz. 10.15).

Osoby przynoszące wypieki na Święto Chleba mogą je zostawiać obok sali gimnastycznej w godzinach 7.30-8.00 oraz 10.15-10.45.

PostHeaderIcon Światowy Dzień Turystyki

Komunikaty - Z sekretariatu

27 września po południu czeka nas reorganizacja zajęć, gdyż przyłączamy się do obchodów Światowego Dnia Turystyki.

• Zapraszamy klasy 0-3 w godz. 15.00-16.30 na śpiewanie piosenek turystycznych, konkurencje rodzinno-klasowe i poczęstunek.
  • Klasy 4-7 ok. godz. 15.30 wyruszą na pieszą wycieczkę do Jaroszowic, po powrocie przewidziany jest poczęstunek i inne atrakcje do godz. 18.00.

W razie niepogody impreza odbędzie się w innym terminie.

PostHeaderIcon Komunikat od VULCAN

Komunikaty - Z sekretariatu

Aplikacja mobilna Dzienniczek+ w tej chwili nie wyświetla prawidłowo planu lekcji. Aktualizacja naprawcza przewidziana jest na 15 września. Przepraszamy za utrudnienia.

PostHeaderIcon Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Komunikaty - Z sekretariatu

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 nastąpi w poniedziałek 4 września 2017 roku.

• godz. 8.45 - apel dla klas IV-VII
  • godz. 10.00 - Msza Św. w kościele św. Piotra Apostoła
  • ok. godz. 11.00 - apel dla klas 0-III

W tym dniu wydawane są posiłki na stołówce szkolnej (po wcześniejszym zapisie).