PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon Dzień otwarty w OP

Komunikaty - Różne

Zapraszamy zapisane do oddziału przedszkolnego naszej szkoły na rok szkolny 2017/18 dzieci (wraz z opiekunami) na dzień otwarty, który odbędzie się 13 czerwca 2017 r. (tj. wtorek) w godz. 9.00 – 11.00 oraz 14.00 – 16.00.

PostHeaderIcon Kangur Matematyczny

Komunikaty - Różne

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" odbędzie się 16 marca 2017 (czwartek).

Przydział uczniów do sal na konkursie:

• sala nr 3: 2a; 2b; 3b; 5a (chłopcy);
  • sala nr 8: 4a; 5a (dziewczynki); 5b (chłopcy); 6a (dziewczynki);
  • sala nr 11: 3c; 4b; 6a (chłopcy); 6b;
  • sala nr 16: 2c; 2d; 3a; 5b (dziewczynki).

Zbiórka przed wyznaczonymi salami o godz. 7.50.
Rozpoczęcie konkursu o godz. 8.00. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 min.
Na konkurs należy przynieść długopis z czarnym wkładem oraz przybory geometryczne.
Bardzo proszę o odświętne ubranie w dniu konkursu.

PostHeaderIcon Bal ostatkowy

Komunikaty - Różne

Rada Rodziców zaprasza na bal ostatkowy organizowany 25 lutego 2017 r. Szczegóły na plakacie.

PostHeaderIcon Nie bądź głuchy na ludzkie potrzeby!

Komunikaty - Różne

Włącz się w organizację Szlachetnej Paczki w naszej szkole!

W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w organizacji Szlachetnej Paczki. Chcemy pomóc panu Sebastianowi, który żyje samotnie i zmaga się z poważnym niedosłuchem i nadciśnieniem, w wyniku których ma orzeczoną niepełnosprawność.
Ze względu na te dolegliwości ma duży problem z podjęciem pełnoetatowej pracy. Pan Sebastian nie poddaje się chorobie i biedzie (po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania na życie pozostaje mu zaledwie 96 złotych), ale zdecydował się walczyć z chorobą, dzięki czemu obecnie wspiera innych jako wolontariusz i pomaga w opiece nad osobami niepełnosprawnymi.
Panu Sebastianowi do normalnego funkcjonowania niezbędny jest aparat słuchowy. Będzie on również wdzięczny za buty i kurtkę, by mógł w okresie zimowym pomagać innym.

ZBIERAMY:

• żywność trwałą (makaron, mąkę, cukier, olej, konserwy mięsne, warzywa w puszkach, kawę, herbatę, słodycze itp.),
  • środki czystości (proszek do prania płyny czyszczące, płyny do mycia naczyń, szampon, płyny do kąpieli itp.),
  • pieniądze potrzebne na zakup aparatu słuchowego.

Przyniesione rzeczy lub pieniądze składamy u wychowawców lub w sali nr 6 do 8 grudnia.

Dziękujemy!

PostHeaderIcon Dyskoteka andrzejkowa

Komunikaty - Różne

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę andrzejkową w czwartek 24 listopada w godzinach 17-19.

Uczniowie proszeni są o zabranie ze sobą pisemnej zgody na udział zgodnie z poniższym wzorem.

WZÓR ZGODY

PostHeaderIcon Pasje mojej Babci

PostHeaderIcon Zbiórka dla Dawida

Komunikaty - Różne

W dniach 20-21 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy dla Dawida Zająca - ucznia III klasy LO w Wadowicach, który jest chory na aplazję szpiku. Zebraliśmy 1859,55 zł. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Dawida. Serdecznie dziękujemy darczyńcom.

Wolontariusze wraz z panią Agatą Kapałą

PostHeaderIcon Code Week

Komunikaty - Różne

W dniach 15-23 października trwa Tydzień Kodowania w Polsce.

Każdy może rozpocząć przygodę w programowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma samouczkami języka Scratch.

PostHeaderIcon Pomóżmy Dawidowi

Komunikaty - Różne
  • W dniach 20-21 października w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorego na aplazję szpiku wadowiczanina Dawida Zająca.

• Przypominamy, że 23 października na wadowickim rynku odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku pod honorowym patronatem Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

PostHeaderIcon Dzień Tabliczki Mnożenia

Komunikaty - Różne

30 września będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia!

Z tej okazji w szkole gramy w różne gry matematyczne, także komputerowe. Sprawdź się!