PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon Kontakt z biblioteką szkolną

Komunikaty - Różne

Przypominamy, że w dalszym ciągu możliwe jest wypożyczanie książek z biblioteki szkolnej. Przed wizytą w szkole prosimy o kontakt. Konkretne tytuły będą czekały na ucznia przy wejściu do szkoły od strony basenu, będzie też można umówić się na wizytę w bibliotece i samodzielny wybór książek. Przy okazji można zostawić przeczytane pozycje (jest to szczególnie ważne w przypadku lektur dla klas 4-8).

PostHeaderIcon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OPP

Komunikaty - Różne

Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na swoje zajęcia!

PostHeaderIcon Zwroty podręczników

Harmonogram zwrotu podręczników:

• 15 czerwca - kl. 6
  • 18 czerwca - kl. 8
  • 19 czerwca - kl. 5
  • 22 czerwca - kl. 4, 7
  • 23 czerwca - kl. 1-3

Dokładne godziny zwrotów oraz wytyczne znajdują się na klasowych dyskach.

PostHeaderIcon Dzisiaj Dzień Dziecka!

PostHeaderIcon 100. rocznica urodzin Jana Pawła II - przeżyjmy to jeszcze raz

Komunikaty - Różne

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który powstał z okazji obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w naszej szkole. Autorem filmu jest Janusz Gawron.

LINK DO FILMU

18 maja 2020 r. w naszej szkole odbyło się także rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Pocztówka z Wadowic". Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

PostHeaderIcon Specjalny numer "Plusika"

Komunikaty - Różne

Zapraszamy do lektury nowego wydania szkolnego pisma "Plusik"!

PostHeaderIcon Pamiętajmy o Dniu Matki!

Komunikaty - Różne

PostHeaderIcon Komunikat w sprawie Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Komunikaty - Różne

W tym roku szkolnym Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" zostanie przeprowadzony za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z treścią komunikatu oraz z harmonogramem.

PostHeaderIcon Propozycje zabaw świetlicowych

Komunikaty - Różne

Witam Was Kochane Dzieci!
Przesyłam Wam propozycje zabaw świetlicowych na najbliższy tydzień. Powodzenia w rozwiązywaniu rebusów oraz wypełnianiu kolorowanek. Bawcie się dobrze!

Pliki znajdziecie w folderze ŚWIETLICA.