PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon 100. rocznica urodzin Jana Pawła II - przeżyjmy to jeszcze raz

Komunikaty - Różne

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który powstał z okazji obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w naszej szkole. Autorem filmu jest Janusz Gawron.

LINK DO FILMU

18 maja 2020 r. w naszej szkole odbyło się także rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Pocztówka z Wadowic". Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

PostHeaderIcon Specjalny numer "Plusika"

Komunikaty - Różne

Zapraszamy do lektury nowego wydania szkolnego pisma "Plusik"!

PostHeaderIcon Pamiętajmy o Dniu Matki!

Komunikaty - Różne

PostHeaderIcon Komunikat w sprawie Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Komunikaty - Różne

W tym roku szkolnym Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" zostanie przeprowadzony za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl.

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z treścią komunikatu oraz z harmonogramem.

PostHeaderIcon Propozycje zabaw świetlicowych

Komunikaty - Różne

Witam Was Kochane Dzieci!
Przesyłam Wam propozycje zabaw świetlicowych na najbliższy tydzień. Powodzenia w rozwiązywaniu rebusów oraz wypełnianiu kolorowanek. Bawcie się dobrze!

Pliki znajdziecie w folderze ŚWIETLICA.

PostHeaderIcon Bądź z nami w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu!

Komunikaty - Różne

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu już 2 kwietnia! Możemy pokazać swoje wsparcie dla osób z autyzmem i wziąć udział w ogólnokrajowej akcji "Polska na niebiesko"!

Charakterystycznym motywem obchodów tego dnia jest kolor niebieski. Dlatego chcemy, aby również uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Dnia Wiedzy na temat Autyzmu. Pokażcie, w jaki sposób solidaryzujecie się z osobami ze spektrum autyzmu, "zaświećcie na niebiesko", ubierając rzeczy w tym kolorze.
Nadsyłajcie Wasze zdjęcia na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Czekamy na nie do czwartku do godziny 21.00. Fotografie w formie collage'u będzie można zobaczyć następnego dnia na stronie naszej szkoły.

Autyzm to odmienny od typowego sposób rozwoju człowieka, objawiający się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywania relacji, wyrażania emocji, uczenia się oraz różnorodnym schematem zachowań. Każda osoba z autyzmem jest indywidualnością, a wymienione wcześniej cechy mogą występować w różnym natężeniu. Aby dowiedzieć się więcej, wejdźcie na http://jim.org/autyzm/czym-jest/ lub skorzystajcie z dostępnych publikacji naukowych.

Pamiętajcie – 2 kwietnia "świecimy na niebiesko"!