PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon Profilaktyka zdrowotna

Komunikaty - Różne

Główny Inspektor Sanitarny przygotował materiały dotyczące profilaktyki grypy sezonowej oraz profilaktyki wszawicy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

PostHeaderIcon Lutowe obiady

Komunikaty - Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 68 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 lutego.

PostHeaderIcon Styczniowe obiady

Komunikaty - Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 27,20 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 stycznia.

PostHeaderIcon Grudniowe obiady

Komunikaty - Różne

W grudniu kwota za obiady wynosi 47,60 zł (po odliczeniu dnia wolnego 12 listopada).

PostHeaderIcon Listopadowe obiady

Komunikaty - Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 68,00 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 listopada.

PostHeaderIcon Konkurs plastyczny

Komunikaty - Różne

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu z cytatem z książki lub z aforyzmem dotyczącym czytania i/lub książek.

Cele konkursu:

1. Rozbudzanie zainteresowania literaturą.
  2. Twórcze i aktywne spędzanie wolnego czasu.
  3. Rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i kreatywności.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach.
  2. Prace należy wykonać w postaci jednostronnego plakatu w formacie A4 lub A3 dowolną techniką plastyczną.
  3. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę.
  4. Podpisane prace (imię i nazwisko, klasa) należy dostarczyć w terminie do 26 października do biblioteki szkolnej.
  5. Prace konkursowe oceni jury, biorąc pod uwagę: pomysłowość, zgodność z tematem, staranność i samodzielność wykonania.

PostHeaderIcon Październikowe obiady

Komunikaty - Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 78,20 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 października.

PostHeaderIcon Konkurs na hasło reklamowe

Komunikaty - Różne

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłoszony został konkurs na hasło reklamujące bibliotekę. Swoje propozycje (podpisane imieniem i nazwiskiem autora) przynoście do biblioteki do poniedziałku 30 października!