PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon Konkurs "Selfie z książką"

Komunikaty - Różne

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna organizuje konkurs "Selfie z książką".

Konkurs Selfie z książką

Zrób sobie zdjęcie z książką i prześlij je do 25 kwietnia na adres mailowy biblioteki ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

PostHeaderIcon Zapraszamy do biblioteki

Komunikaty - Różne

Przypominamy, że biblioteka szkolna jest codziennie otwarta dla czytelników. Zapraszamy po nowe książki przed przerwą świąteczną! Przed wizytą w szkole można skontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem i później odebrać zamówione książki o dowolnej porze.

Zaproszenie do kontaktu z nauczycielem bibliotekarzem przez dziennik elektroniczny lub Teams

PostHeaderIcon Egzamin ósmoklasisty - próba generalna

Komunikaty - Różne

17, 18 i 19 marca nasi kochani ósmoklasiści przystąpią do kolejnego egzaminu próbnego.
W środę 17 marca od godziny 9.00 będą zmagać się z językiem polskim, w czwartek 18 marca spróbują swoich sił z matematyki, a w piątek 19 marca - z języka angielskiego.
Mocno trzymamy kciuki za wszystkich zdających i życzymy powodzenia, zarówno podczas egzaminu próbnego jak i w czasie egzaminów majowych.

PostHeaderIcon Informacja o konkursie plastycznym

Komunikaty - Różne

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym "Autyzm - zaczaruj mój świat na niebiesko, kolorową plamą i kreską". Wychowawcy czekają na prace konkursowe do 17 marca br.

Plakat reklamujący konkurs plastyczny

PostHeaderIcon Kontakt z biblioteką szkolną

Komunikaty - Różne

Przypominamy, że w dalszym ciągu możliwe jest wypożyczanie książek z biblioteki szkolnej. Przed wizytą w szkole prosimy o kontakt. Konkretne tytuły będą czekały na ucznia przy wejściu do szkoły od strony basenu, będzie też można umówić się na wizytę w bibliotece i samodzielny wybór książek. Przy okazji można zostawić przeczytane pozycje (jest to szczególnie ważne w przypadku lektur dla klas 4-8).

instrukcja wypożyczeń