PostHeaderIcon Komunikaty różne

PostHeaderIcon Bal ostatkowy

Komunikaty - Różne

Rada Rodziców zaprasza na bal ostatkowy organizowany 25 lutego 2017 r. Szczegóły na plakacie.

PostHeaderIcon Nie bądź głuchy na ludzkie potrzeby!

Komunikaty - Różne

Włącz się w organizację Szlachetnej Paczki w naszej szkole!

W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w organizacji Szlachetnej Paczki. Chcemy pomóc panu Sebastianowi, który żyje samotnie i zmaga się z poważnym niedosłuchem i nadciśnieniem, w wyniku których ma orzeczoną niepełnosprawność.
Ze względu na te dolegliwości ma duży problem z podjęciem pełnoetatowej pracy. Pan Sebastian nie poddaje się chorobie i biedzie (po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania na życie pozostaje mu zaledwie 96 złotych), ale zdecydował się walczyć z chorobą, dzięki czemu obecnie wspiera innych jako wolontariusz i pomaga w opiece nad osobami niepełnosprawnymi.
Panu Sebastianowi do normalnego funkcjonowania niezbędny jest aparat słuchowy. Będzie on również wdzięczny za buty i kurtkę, by mógł w okresie zimowym pomagać innym.

ZBIERAMY:

• żywność trwałą (makaron, mąkę, cukier, olej, konserwy mięsne, warzywa w puszkach, kawę, herbatę, słodycze itp.),
  • środki czystości (proszek do prania płyny czyszczące, płyny do mycia naczyń, szampon, płyny do kąpieli itp.),
  • pieniądze potrzebne na zakup aparatu słuchowego.

Przyniesione rzeczy lub pieniądze składamy u wychowawców lub w sali nr 6 do 8 grudnia.

Dziękujemy!

PostHeaderIcon Dyskoteka andrzejkowa

Komunikaty - Różne

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę andrzejkową w czwartek 24 listopada w godzinach 17-19.

Uczniowie proszeni są o zabranie ze sobą pisemnej zgody na udział zgodnie z poniższym wzorem.

WZÓR ZGODY

PostHeaderIcon Pasje mojej Babci

PostHeaderIcon Zbiórka dla Dawida

Komunikaty - Różne

W dniach 20-21 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy dla Dawida Zająca - ucznia III klasy LO w Wadowicach, który jest chory na aplazję szpiku. Zebraliśmy 1859,55 zł. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Dawida. Serdecznie dziękujemy darczyńcom.

Wolontariusze wraz z panią Agatą Kapałą

PostHeaderIcon Code Week

Komunikaty - Różne

W dniach 15-23 października trwa Tydzień Kodowania w Polsce.

Każdy może rozpocząć przygodę w programowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma samouczkami języka Scratch.

PostHeaderIcon Pomóżmy Dawidowi

Komunikaty - Różne
  • W dniach 20-21 października w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorego na aplazję szpiku wadowiczanina Dawida Zająca.

• Przypominamy, że 23 października na wadowickim rynku odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku pod honorowym patronatem Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji.

PostHeaderIcon Dzień Tabliczki Mnożenia

Komunikaty - Różne

30 września będziemy obchodzić VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia!

Z tej okazji w szkole gramy w różne gry matematyczne, także komputerowe. Sprawdź się!

PostHeaderIcon Zbiórka butów dla dzieci z Afryki

Komunikaty - Różne

Nasza szkoła postanowiła włączyć się do akcji Młodzi Misjom. Zachęcamy wszystkich chętnych do dzielenia się niezniszczonymi bucikami z rówieśnikami z Afryki. Zebrane buty zostaną wysłane do Tarnowskiej Kurii Diecezjalnej, a stamtąd za pośrednictwem polskich misjonarzy trafią do dzieci w Kamerunie, Czadzie i Republice Środkowoafrykańskiej.

Do 30 czerwca br. można przynosić niepotrzebne już, ale niezniszczone jeszcze, buty dziecięce.

Przydadzą się klapki, sandały, tenisówki, adidasy, kalosze... Nie przynosimy obuwia zimowego.
Każde buty - w dobrym stanie, czyste i związane w parę – składamy do pudła obok automatu i zgłaszamy wychowawcy, ile par bucików ofiarowaliśmy dla naszych misyjnych braci.

Dzielmy się tym, co mamy z naszymi Braćmi z Czarnego Lądu!