PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Komunikat o wiosennej przerwie świątecznej

Z sekretariatu

W dniach 18-23 kwietnia trwa wiosenna przerwa świąteczna.
Opieka świetlicowa jest zapewniona 18 kwietnia i 23 kwietnia od 6.45- 15.30.
Stołówka w tych dniach funkcjonuje bez zmian.
W piątek 19 kwietnia szkoła będzie nieczynna.

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Pracownicy szkoły

Niech piękny czas Triduum  Paschy i Świąt Wielkiej Nocy
napełni serca Wszystkich pokojem, miłością i nadzieją.
Niech w Państwa domach na stałe zagości radość,
a tradycje polskich Świąt ubogacą codzienne życie.

dyr. Joanna Zając
z-ca Magdalena Ścibielska

PostHeaderIcon Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Z sekretariatu

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach informuje, że postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej będzie trwało od 11 marca do 8 kwietnia 2019 r. Biorą w nim udział dzieci siedmioletnie (urodzone w 2012 r.).

PostHeaderIcon Profilaktyka zdrowotna

Różne

Główny Inspektor Sanitarny przygotował materiały dotyczące profilaktyki grypy sezonowej oraz profilaktyki wszawicy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

PostHeaderIcon Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Z sekretariatu

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą dotyczącą rekrutacji do szkół ponadpodstawowych przygotowaną przez Kuratorum Oświaty w Krakowie.

BROSZURA

PostHeaderIcon Lutowe obiady

Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 68 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 lutego.

PostHeaderIcon Styczniowe obiady

Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 27,20 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 stycznia.

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

Zimowa przerwa świąteczna trwa od 23 do 31 grudnia 2018 r. W tym czasie świetlica i stołówka szkolna nie działają.

PostHeaderIcon Grudniowe obiady

Różne

W grudniu kwota za obiady wynosi 47,60 zł (po odliczeniu dnia wolnego 12 listopada).

PostHeaderIcon Zaproszenie na koncert "W hołdzie Ojczyźnie naszej"

Z sekretariatu

Serdecznie zapraszam rodziców, dzieci, seniorów na koncert "W hołdzie Ojczyźnie naszej" w dniu 27 listopada 2018 r. o godz. 16.30 na sali gimnastycznej szkoły.
Kończąc tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pragniemy wspólnie, wielopokoleniowo wyrazić hołd, pamięć i wdzięczność Tym, którzy walczyli o wolną Polskę.
Na scenie ze słowno-muzycznym repertuarem wystąpią uczniowie klas: 3a, 3b, 5a, zespoły: "Tremusie" i "AgaChór".
Szkoła zapewni śpiewniki, teksty pieśni będą też wyświetlane na rzutniku.

W imieniu społeczności SP1 zaprasza dyrektor Joanna Zając

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>