PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Bal ostatkowy

Różne

Rada Rodziców zaprasza na bal ostatkowy organizowany 25 lutego 2017 r. Szczegóły na plakacie.

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

Przerwa świąteczna w szkole trwa od 23 grudnia do 1 stycznia 2017 r. Stołówka będzie nieczynna w tym okresie.

Dyżur w świetlicy szkolnej:

• 23 grudnia - w godz. 7.00-15.00
  • 27-30 grudnia - w godz. 7.00-15.30

Pamiętajcie o kolędowaniu z Jackiem Wójcickim! więcej informacji

PostHeaderIcon Projekt "Integracja międzypokoleniowa" zakończony

Z sekretariatu

Zakończyliśmy trwający kilka miesięcy projekt "Integracja międzypokoleniowa".

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację grantu!

Podsumowanie projektu

PostHeaderIcon Nie bądź głuchy na ludzkie potrzeby!

Różne

Włącz się w organizację Szlachetnej Paczki w naszej szkole!

W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w organizacji Szlachetnej Paczki. Chcemy pomóc panu Sebastianowi, który żyje samotnie i zmaga się z poważnym niedosłuchem i nadciśnieniem, w wyniku których ma orzeczoną niepełnosprawność.
Ze względu na te dolegliwości ma duży problem z podjęciem pełnoetatowej pracy. Pan Sebastian nie poddaje się chorobie i biedzie (po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania na życie pozostaje mu zaledwie 96 złotych), ale zdecydował się walczyć z chorobą, dzięki czemu obecnie wspiera innych jako wolontariusz i pomaga w opiece nad osobami niepełnosprawnymi.
Panu Sebastianowi do normalnego funkcjonowania niezbędny jest aparat słuchowy. Będzie on również wdzięczny za buty i kurtkę, by mógł w okresie zimowym pomagać innym.

ZBIERAMY:

• żywność trwałą (makaron, mąkę, cukier, olej, konserwy mięsne, warzywa w puszkach, kawę, herbatę, słodycze itp.),
  • środki czystości (proszek do prania płyny czyszczące, płyny do mycia naczyń, szampon, płyny do kąpieli itp.),
  • pieniądze potrzebne na zakup aparatu słuchowego.

Przyniesione rzeczy lub pieniądze składamy u wychowawców lub w sali nr 6 do 8 grudnia.

Dziękujemy!

PostHeaderIcon Jan Paweł II Patron Rodziny

Szanowni Państwo!

W poniedziałek 21 listopada o godz. 17.30 w TV TRWAM będzie emitowany na żywo z Kościoła św. Piotra Apostoła program artystyczny "Jan Paweł II Patron Rodziny" w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Po nim odbędzie się Msza Św. pod przewodnictwem ks. bp. Jana Szkodonia.

PostHeaderIcon Dyskoteka andrzejkowa

Różne

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę andrzejkową w czwartek 24 listopada w godzinach 17-19.

Uczniowie proszeni są o zabranie ze sobą pisemnej zgody na udział zgodnie z poniższym wzorem.

WZÓR ZGODY

PostHeaderIcon Zapraszamy na Rodzinny Turniej Szachowy

Z sekretariatu

Zapraszamy rodziny do wspólnego spotkania przy szachownicy!

W ramach programu "Rodzina to jest to!" organizujemy 26 listopada br. drużynowy turniej szachowy dla naszych uczniów i ich rodzin. Chcemy w ten sposób propagować spędzanie czasu wolnego w gronie najbliższych oraz zintegrować naszą szkolną społeczność. Szczególnie zachęcamy do udziału trzecioklasistów - drugi rok biorących udział w projekcie "Edukacja przez szachy w szkole".

Więcej szczegółów na plakatach i w bibliotece szkolnej.

PostHeaderIcon Przed Świętem Niepodległości

Z sekretariatu

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada organizujemy Ogólnoszkolne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych.

Prosimy, by dzieci w tym dniu przyszły w białych koszulach, mogą mieć przypięte elementy biało-czerwone: małe flagi, kotyliony.

Śpiewanie rozpocznie się o godz. 10.45 na sali gimnastycznej.

PostHeaderIcon Pasje mojej Babci

PostHeaderIcon Zbiórka dla Dawida

Różne

W dniach 20-21 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy dla Dawida Zająca - ucznia III klasy LO w Wadowicach, który jest chory na aplazję szpiku. Zebraliśmy 1859,55 zł. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Dawida. Serdecznie dziękujemy darczyńcom.

Wolontariusze wraz z panią Agatą Kapałą

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>