PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon 1% dla szkoły - dziękujemy

Z sekretariatu

Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Parafialnym Uczniowskim Klubem Sportowym "Karol" i akcji 1% dla szkoły uzbieraliśmy w tym roku szkolnym kwotę 2501,13 zł. Serdecznie dziękujemy darczyńcom (dokonano 36 wpłat)!

PostHeaderIcon Bezpłatna opieka dentystyczna

Z sekretariatu

Przypominamy o możliwości realizowania bezpłatnych usług stomatologicznych dla uczniów naszej szkoły. Szczegóły w załączniku.

BEZPŁATNA OPIEKA DENTYSTYCZNA

PostHeaderIcon Kontakt z biblioteką szkolną

Różne

Przypominamy, że w dalszym ciągu możliwe jest wypożyczanie książek z biblioteki szkolnej. Przed wizytą w szkole prosimy o kontakt. Konkretne tytuły będą czekały na ucznia przy wejściu do szkoły od strony basenu, będzie też można umówić się na wizytę w bibliotece i samodzielny wybór książek. Przy okazji można zostawić przeczytane pozycje (jest to szczególnie ważne w przypadku lektur dla klas 4-8).

PostHeaderIcon Pod biało-czerwoną

Z sekretariatu

Ruszył projekt "Pod biało-czerwoną", który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Ideą projektu jest zjednoczenie naszego kraju i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także godnie upamiętnieni zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to także dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online za pomocą serwisu gov.pl. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.

Więcej informacji o projekcie: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

PostHeaderIcon Nauczanie zdalne w klasach IV-VIII

Z sekretariatu

Od poniedziałku 26 października 2020 r. nauka w klasach IV-VIII będzie się odbywała w trybie zdalnym. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo w wiadomościach przesłanych przez dziennik elektroniczny.

PostHeaderIcon Wyniki rekrutacji do projektu

Z sekretariatu

W dniu dzisiejszym (tj. 24 września 2020 r.) zostały ogłoszone wyniki rekrutacji uczniów do udziału w zajęciach w ramach projektu "Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych z gminy Wadowice". Listy uczniów zakwalifikowanych są do wglądu w sekretariacie oraz u koordynatora projektu.

PostHeaderIcon Inauguracja nowego roku szkolnego - przeczytaj Uczniu, zapoznaj się Rodzicu

Z sekretariatu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rozpoczęcia nowego roku szkolnego (1 września 2020 r.) oraz wprowadzanymi zmianami w funkcjonowaniu szkoły.

PostHeaderIcon Wyprawka pierwszaka

Z sekretariatu

Prosimy rodziców uczniów rozpoczynających naukę w szkole o zapoznanie się z poniższym dokumentem.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>