PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Wyniki rekrutacji do projektu

Z sekretariatu

W dniu dzisiejszym (tj. 24 września 2020 r.) zostały ogłoszone wyniki rekrutacji uczniów do udziału w zajęciach w ramach projektu "Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych z gminy Wadowice". Listy uczniów zakwalifikowanych są do wglądu w sekretariacie oraz u koordynatora projektu.

PostHeaderIcon Inauguracja nowego roku szkolnego - przeczytaj Uczniu, zapoznaj się Rodzicu

Z sekretariatu

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rozpoczęcia nowego roku szkolnego (1 września 2020 r.) oraz wprowadzanymi zmianami w funkcjonowaniu szkoły.

PostHeaderIcon Wyprawka pierwszaka

Z sekretariatu

Prosimy rodziców uczniów rozpoczynających naukę w szkole o zapoznanie się z poniższym dokumentem.

PostHeaderIcon Dyżury sekretariatu w wakacje

Z sekretariatu

Sekretariat szkoły w czasie wakacji  (tj. 29.06-31.08.2020 r.) jest czynny codziennie od 9.00 do 14.00.
Odbiór zaświadczeń OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty - w dniu 31 lipca 2020r. w godzinach od 8.00 do 14.00.
Osoby wchodzące do szkoły obowiązuje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na terenie szkoły (dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły oraz  maseczki zakrywające nos i usta).

PostHeaderIcon Słowo na zakończenie roku szkolnego

Z sekretariatu

W tym roku z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 nie możemy się wspólnie spotkać z uczniami, rodzicami, pracownikami szkoły na uroczystej gali zakończenia roku szkolnego 2019-2020. Słowa pożegnania i podziękowania pani dyrektor Joanna Zając przekazuje w formie listu.

PostHeaderIcon 23 czerwca pamiętamy o tacie!

Różne

PostHeaderIcon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OPP

Różne

Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza na swoje zajęcia!

PostHeaderIcon Ostatni dzwonek - zakończenie roku szkolnego

Z sekretariatu

W związku z trwającą pandemią i ograniczeniem funkcjonowania szkół, uroczystość wręczenia świadectw i nagród uczniom naszej szkoły odbywać się będzie w zmienionej formule.
W dniu zakończenia roku szkolnego, tj. 26 czerwca, jest możliwość spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach i godzinach (wg poniższego harmonogramu) w grupach liczących do 12 uczniów.

Zasady bezpiecznego wejścia i pobytu ucznia w szkole:

1. Do szkoły może wejść tylko osoba zdrowa.
  2. Wejście do sal poprzedza pomiar temperatury oraz dezynfekcja rąk.
  3. Rodzice nie wchodzą do budynku szkoły.
  4. Uczniowie poruszają się po budynku szkoły w maseczkach.
  5. Po zajęciu miejsca w sali uczeń może zdjąć maseczkę (należy zachować dystans 1,5m od innych osób).
  6. Uczeń odbiera świadectwo w maseczce.
  7. Nauczyciela obowiązuje przyłbica / maseczka oraz rękawiczki.

Ważne:
Uczniowie nie wnoszą do szkoły żadnych przedmiotów!

ŚWIADECTWO ORAZ INNE DOKUMENTY MOŻNA TAKŻE ODEBRAĆ INDYWIDUALNIE W SEKRETARIACIE W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

• 29.06-03.07 – w godz. od 9.00 do 15.00
  • 24-31.08 – w godz. od 9.00 do 15.00