PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

W dniach 29 marca - 3 kwietnia nastąpi wiosenna przerwa świąteczna. Stołówka w tych nie będzie czynna.

Świetlica pełni dyżur w godz. 7.00-15.30 w dniach 29 i 30 marca oraz 3 kwietnia.

PostHeaderIcon Rekrutacja do szkoły podstawowej

Z sekretariatu

12 marca rozpoczyna się rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach na rok szkolny 2018/2019.
W postępowaniu rekrutacyjnym biorą udział dzieci urodzone w 2011 roku.

PostHeaderIcon 1% dla szkoły SP1 Wadowice

Z sekretariatu

Informujemy społeczność naszej szkoły, że w roku 2017 dzięki życzliwości i przychylności 34 rodzin/osób prywatnych pozyskaliśmy kwotę 2 913,10 zł w ramach akcji "1% dla mojej szkoły" (umowa partnerska z PUKS KAROL- STOWARZYSZENIE z 2014 roku).

Dziękujemy wszystkim, którzy 1% podatku przekazali na cele statutowe Szkoły Podstawowej nr 1 w Wadowicach.
Część darczyńców jest anonimowa i nie możemy imiennie podziękować. Mamy nadzieję, że w jakiś sposób, wcześniej czy później dotrze do Państwa nasza wdzięczność. Pełna lista z danymi osób i kwotami znajduje się w dokumentacji Rady Rodziców.

Tegoroczne środki przeznaczymy na zakup aparatu fotograficznego oraz piłek do siatkówki i piłki ręcznej.

W ubiegłych latach odpis z podatku wykorzystaliśmy na zakup:

• sprzętu pływackiego,
  • strojów sportowych dla zawodników,
  • słupków do siatkówki.

Cieszymy się bardzo!
Dziękujemy  Państwu za miłe wsparcie.
Życzymy dobrych dni i pomyślności w Nowym Roku.

Dyrekcja, nauczyciele

PostHeaderIcon Czas do życzeń, 2018 styczeń!

Kochani Rodzice, uczniowie!

Życzymy dobrego, spokojnego roku!
Niech każdy dzień przynosi wiele radości, zadowolenia oraz
siły i motywacji do pracy.
Niech nie braknie życzliwości, zrozumienia i otwartości.
Niech każdy poczuje dobro, ciepło i wrażliwość ludzkiego serca.
Pomyślnego Nowego Roku!

Dyrekcja, pracownicy SP1 Wadowice

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

W czasie przerwy świątecznej świetlica będzie czynna w dniach 27-29 grudnia w godzinach 7.00-15.00.

PostHeaderIcon Wszystkich Świętych

Z sekretariatu

W przyszłym tygodniu środa (tj. 1 listopada) jest dniem wolnym od nauki. W pozostałe dni tygodnia nauka odbywa się bez zmian.

PostHeaderIcon Podziękowania po Święcie Chleba

Z sekretariatu

Dyrekcja SP1 Wadowice serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w obchody Święta Chleba w naszej szkole!

PostHeaderIcon Konkurs na hasło reklamowe

Różne

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłoszony został konkurs na hasło reklamujące bibliotekę. Swoje propozycje (podpisane imieniem i nazwiskiem autora) przynoście do biblioteki do poniedziałku 30 października!

PostHeaderIcon Święto Patrona Szkoły

Z sekretariatu

W piątek 20 października będziemy obchodzić Święto Szkoły, w tym dniu następuje reorganizacja planu lekcji.

• Klasy 0-1 - zajęcia w godzinach 10.45-14.30
  • Klasy 2 - zajęcia w godzinach 10.15-14.00
  • Klasy 3-7 - zajęcia w godzinach 8.00 - 11.30

Klasy 2-7 będą uczestniczyć we Mszy Św. o godz. 10.30 (wyjście ze szkoły o godz. 10.15).

Osoby przynoszące wypieki na Święto Chleba mogą je zostawiać obok sali gimnastycznej w godzinach 7.30-8.00 oraz 10.15-10.45.