PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Rekrutacja do szkoły podstawowej

Z sekretariatu

Rekrutacja do szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi na rok szkolny 2017/2018 będzie przeprowadzona w formie papierowej.

W postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych biorą udział dzieci urodzone w 2011 roku.

W postępowaniu rekrutacyjnym do klas I szkoły podstawowej, które trwa do 19 kwietnia 2017 roku, biorą udział:
- dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2010),
- dzieci 6-letnie (urodzone w roku 2011 r.) posiadające opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną lub odbyły roczne przygotowanie przedszkolne.

PostHeaderIcon Dziękujemy za wsparcie

Z sekretariatu

25 lutego 2017 r. odbył się bal ostatkowy zorganizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz Dworek Mikołaj.
Dochód z balu (2200 zł) został w pełni wykorzystany na doposażenie pracowni przyrodniczo-chemicznej. Zakupiono: 4 mikroskopy biologiczne (w tym jeden z kamerą cyfrową, z oprogramowaniem, łącznikiem optycznym), wielki zestaw szkła i wyposażenia laboratoryjnego.
Doceniamy Państwa troskę o naszą szkołę. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie imprezy na rzecz SP1, za udział w balu karnawałowym, wsparcie finansowe.

Dyrekcja, nauczyciele, dzieci

PostHeaderIcon Zapisy do oddziału przedszkolnego

Z sekretariatu

Zapisy do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/18 odbywają się w formie papierowej w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II do 30 marca 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy!

PostHeaderIcon Kangur Matematyczny

Różne

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" odbędzie się 16 marca 2017 (czwartek).

Przydział uczniów do sal na konkursie:

• sala nr 3: 2a; 2b; 3b; 5a (chłopcy);
  • sala nr 8: 4a; 5a (dziewczynki); 5b (chłopcy); 6a (dziewczynki);
  • sala nr 11: 3c; 4b; 6a (chłopcy); 6b;
  • sala nr 16: 2c; 2d; 3a; 5b (dziewczynki).

Zbiórka przed wyznaczonymi salami o godz. 7.50.
Rozpoczęcie konkursu o godz. 8.00. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 min.
Na konkurs należy przynieść długopis z czarnym wkładem oraz przybory geometryczne.
Bardzo proszę o odświętne ubranie w dniu konkursu.

PostHeaderIcon Bal ostatkowy

Różne

Rada Rodziców zaprasza na bal ostatkowy organizowany 25 lutego 2017 r. Szczegóły na plakacie.

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

Przerwa świąteczna w szkole trwa od 23 grudnia do 1 stycznia 2017 r. Stołówka będzie nieczynna w tym okresie.

Dyżur w świetlicy szkolnej:

• 23 grudnia - w godz. 7.00-15.00
  • 27-30 grudnia - w godz. 7.00-15.30

Pamiętajcie o kolędowaniu z Jackiem Wójcickim! więcej informacji

PostHeaderIcon Projekt "Integracja międzypokoleniowa" zakończony

Z sekretariatu

Zakończyliśmy trwający kilka miesięcy projekt "Integracja międzypokoleniowa".

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację grantu!

Podsumowanie projektu

PostHeaderIcon Nie bądź głuchy na ludzkie potrzeby!

Różne

Włącz się w organizację Szlachetnej Paczki w naszej szkole!

W tym roku po raz kolejny bierzemy udział w organizacji Szlachetnej Paczki. Chcemy pomóc panu Sebastianowi, który żyje samotnie i zmaga się z poważnym niedosłuchem i nadciśnieniem, w wyniku których ma orzeczoną niepełnosprawność.
Ze względu na te dolegliwości ma duży problem z podjęciem pełnoetatowej pracy. Pan Sebastian nie poddaje się chorobie i biedzie (po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania na życie pozostaje mu zaledwie 96 złotych), ale zdecydował się walczyć z chorobą, dzięki czemu obecnie wspiera innych jako wolontariusz i pomaga w opiece nad osobami niepełnosprawnymi.
Panu Sebastianowi do normalnego funkcjonowania niezbędny jest aparat słuchowy. Będzie on również wdzięczny za buty i kurtkę, by mógł w okresie zimowym pomagać innym.

ZBIERAMY:

• żywność trwałą (makaron, mąkę, cukier, olej, konserwy mięsne, warzywa w puszkach, kawę, herbatę, słodycze itp.),
  • środki czystości (proszek do prania płyny czyszczące, płyny do mycia naczyń, szampon, płyny do kąpieli itp.),
  • pieniądze potrzebne na zakup aparatu słuchowego.

Przyniesione rzeczy lub pieniądze składamy u wychowawców lub w sali nr 6 do 8 grudnia.

Dziękujemy!

PostHeaderIcon Jan Paweł II Patron Rodziny

Szanowni Państwo!

W poniedziałek 21 listopada o godz. 17.30 w TV TRWAM będzie emitowany na żywo z Kościoła św. Piotra Apostoła program artystyczny "Jan Paweł II Patron Rodziny" w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Po nim odbędzie się Msza Św. pod przewodnictwem ks. bp. Jana Szkodonia.

PostHeaderIcon Dyskoteka andrzejkowa

Różne

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę andrzejkową w czwartek 24 listopada w godzinach 17-19.

Uczniowie proszeni są o zabranie ze sobą pisemnej zgody na udział zgodnie z poniższym wzorem.

WZÓR ZGODY

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>