PostHeaderIcon Komunikaty

• ok. godz. 10.00 - apel dla klas 0-3

PostHeaderIcon Dzień otwarty w OP

Różne

Zapraszamy zapisane do oddziału przedszkolnego naszej szkoły na rok szkolny 2017/18 dzieci (wraz z opiekunami) na dzień otwarty, który odbędzie się 13 czerwca 2017 r. (tj. wtorek) w godz. 9.00 – 11.00 oraz 14.00 – 16.00.

PostHeaderIcon Zapraszenie na piknik w SP1 Wadowice

Z sekretariatu

W niedzielę 28 maja br. zapraszamy na piknik rodzinny!

PostHeaderIcon Zapraszamy do Wadowic na urodziny św. Jana Pawła II

Z sekretariatu

18 maja 2017 roku w Wadowicach odbędzie się XVII Ogólnopolskie spotkanie dzieci i młodzieży z okazji urodzin Św. Jana Pawła II.

Harmonogram spotkania:

• 11.00-14.30 - oprowadzanie grup pielgrzymkowych po Wadowicach (rezerwacja telefoniczna)
  • 13.00-14.15 - rejestracja grup (Plac JPII)
  • 14.15 - powitanie pielgrzymów,  rozstrzygnięcie konkursu literackiego na list do Papieża Franciszka zawierający odpowiedź na Jego zaproszenie "by wstać z kanapy i podjąć się apostolstwa, dawania świadectwa miłości"
  • 14.30-15.15 - koncert ks. Jakuba Bartczaka
  • 15.15 - uroczyste wprowadzenie pocztów sztandarowych na Plac JPII
  • 15.20 - prezentacja sióstr Albertynek z okazji Roku Św. Brata Alberta
  • 15.30 - Msza Św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego
  • po Mszy Św. - Wręczenie przechodniego prymatu w Rodzinie Szkół za osiągnięcia w dziedzinie propagowania  myśli i wzoru świętości Jana Pawła II wśród społeczności szkolnej i lokalnej; zaśpiewanie "Barki"; początunek dla uczestników spotkania, w tym urodzinowy tort
  • 17.00 - Koncert orkiestr strażackich
  • 20.00 - Koncert "Święty z Wadowic, Jan Paweł II" (zaśpiewają: Kuba Badach, Natalia Niemen, Magda Steczkowska)

Wydarzenia towarzyszące z okazji 130-lecia PTG "Sokół" w Wadowicach:

• 12.00 - pokaz gimnastyczny (boisko przy ZSP3 w Wadowicach)
  • 13.30 - pokaz musztry paradnej Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" (Plac JPII)
  • 13.45 - koncert zespołu "Sokolanie" z Pilzna (scena na Placu JPII)

PostHeaderIcon Przerwa majowa

Z sekretariatu

1 i 3 maja są dniami świątecznymi.

2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Świetlica będzie czynna od 7.00-16.00, stołówka w tym dniu nie działa.

PostHeaderIcon Rekrutacja do szkoły podstawowej

Z sekretariatu

Rekrutacja do szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi na rok szkolny 2017/2018 będzie przeprowadzona w formie papierowej.

W postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych biorą udział dzieci urodzone w 2011 roku.

W postępowaniu rekrutacyjnym do klas I szkoły podstawowej, które trwa do 19 kwietnia 2017 roku, biorą udział:
- dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2010),
- dzieci 6-letnie (urodzone w roku 2011 r.) posiadające opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną lub odbyły roczne przygotowanie przedszkolne.

PostHeaderIcon Dziękujemy za wsparcie

Z sekretariatu

25 lutego 2017 r. odbył się bal ostatkowy zorganizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz Dworek Mikołaj.
Dochód z balu (2200 zł) został w pełni wykorzystany na doposażenie pracowni przyrodniczo-chemicznej. Zakupiono: 4 mikroskopy biologiczne (w tym jeden z kamerą cyfrową, z oprogramowaniem, łącznikiem optycznym), wielki zestaw szkła i wyposażenia laboratoryjnego.
Doceniamy Państwa troskę o naszą szkołę. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie imprezy na rzecz SP1, za udział w balu karnawałowym, wsparcie finansowe.

Dyrekcja, nauczyciele, dzieci

PostHeaderIcon Zapisy do oddziału przedszkolnego

Z sekretariatu

Zapisy do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/18 odbywają się w formie papierowej w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II do 30 marca 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy!

PostHeaderIcon Kangur Matematyczny

Różne

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" odbędzie się 16 marca 2017 (czwartek).

Przydział uczniów do sal na konkursie:

• sala nr 3: 2a; 2b; 3b; 5a (chłopcy);
  • sala nr 8: 4a; 5a (dziewczynki); 5b (chłopcy); 6a (dziewczynki);
  • sala nr 11: 3c; 4b; 6a (chłopcy); 6b;
  • sala nr 16: 2c; 2d; 3a; 5b (dziewczynki).

Zbiórka przed wyznaczonymi salami o godz. 7.50.
Rozpoczęcie konkursu o godz. 8.00. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 min.
Na konkurs należy przynieść długopis z czarnym wkładem oraz przybory geometryczne.
Bardzo proszę o odświętne ubranie w dniu konkursu.

PostHeaderIcon Bal ostatkowy

Różne

Rada Rodziców zaprasza na bal ostatkowy organizowany 25 lutego 2017 r. Szczegóły na plakacie.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>