PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Z sekretariatu

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą dotyczącą rekrutacji do szkół ponadpodstawowych przygotowaną przez Kuratorum Oświaty w Krakowie.

BROSZURA

PostHeaderIcon Lutowe obiady

Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 68 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 lutego.

PostHeaderIcon Styczniowe obiady

Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 27,20 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 stycznia.

PostHeaderIcon Przerwa świąteczna

Z sekretariatu

Zimowa przerwa świąteczna trwa od 23 do 31 grudnia 2018 r. W tym czasie świetlica i stołówka szkolna nie działają.

PostHeaderIcon Grudniowe obiady

Różne

W grudniu kwota za obiady wynosi 47,60 zł (po odliczeniu dnia wolnego 12 listopada).

PostHeaderIcon Zaproszenie na koncert "W hołdzie Ojczyźnie naszej"

Z sekretariatu

Serdecznie zapraszam rodziców, dzieci, seniorów na koncert "W hołdzie Ojczyźnie naszej" w dniu 27 listopada 2018 r. o godz. 16.30 na sali gimnastycznej szkoły.
Kończąc tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pragniemy wspólnie, wielopokoleniowo wyrazić hołd, pamięć i wdzięczność Tym, którzy walczyli o wolną Polskę.
Na scenie ze słowno-muzycznym repertuarem wystąpią uczniowie klas: 3a, 3b, 5a, zespoły: "Tremusie" i "AgaChór".
Szkoła zapewni śpiewniki, teksty pieśni będą też wyświetlane na rzutniku.

W imieniu społeczności SP1 zaprasza dyrektor Joanna Zając

PostHeaderIcon Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości

Z sekretariatu

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę!

piątek - 9 listopada

• godz. 9.50 - apel dla klas I-III
  • godz. 10.45 - apel dla klas IV-VIII
  • godz. 11.11 - Rekord dla Niepodległej

niedziela - 11 listopada

• godz. 9.00 - Turniej tenisa stołowego o Puchar Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni
  • godz. 10.00 - Msza św. za ojczyznę w kościele św. Piotra Apostoła, pochód pocztów sztandarowych pod pomnik 12. PP
  • godz. 12.30 - Piknik Patriotyczny na Placu Jana Pawła II (m.in. pokazy musztry paradnej i sztuk walki, wspólne gotowanie z Robertem Makłowiczem)
  • godz. 16.00 - koncert "W domu ojczystym" w Wadowickim Centrum Kultury

poniedziałek - 12 listopada

• dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Dyrekcja SP1 przesyła uczniom i rodzicom życzenia radosnego przeżycia tego wyjątkowego Święta Niepodległości!

Antoni Słonimski
Niepodległość

Ach, jakże mi nie mówić o tych dniach radości,
O tej chmurnej jesieni, gdy w szumiącym wietrze
Szedł nad miastem rodzinnym pierwszy powiew wolności.
Kiedyśmy pełną piersią pili to powietrze,
Nocą w ciemnych alejach stłoczeni szpalerem,
Czekając, aż zapłonie świt nad Belwederem.
Jakże Ciebie przywitać radosna swobodo?
I czym uczcić najpiękniej? Chyba tym uśmiechem
I młodzieńczej poezji burzliwa urodą,
Co szła śpiewem przez miasto i wracała echem.

PostHeaderIcon Zapisy do Wielkiej Ligi Czytelników

PostHeaderIcon Listopadowe obiady

Różne

W tym miesiącu opłata za obiady wynosi 68,00 zł za jednego ucznia. Opłatę należy uiścić do 10 listopada.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>