PostHeaderIcon Komunikaty

PostHeaderIcon Nowa strona internetowa szkoły

Z sekretariatu

Zapraszamy na nową stronę internetową szkoły pod zmienionym adresem: http://sp1wadowice.pl/

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach

PostHeaderIcon Konkurs "Selfie z książką"

Różne

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna organizuje konkurs "Selfie z książką".

Konkurs Selfie z książką

Zrób sobie zdjęcie z książką i prześlij je do 25 kwietnia na adres mailowy biblioteki ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Liczymy na Waszą pomysłowość!

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

PostHeaderIcon Podwójna finalistka konkursów kuratoryjnych

Z sekretariatu

Miło nam poinformować o sukcesach Anny Adamczyk, uczennicy klasy ósmej. Ania została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego oraz finalistką Małopolskiego Konkursu Biologicznego. Gorąco gratulujemy Ani oraz nauczycielkom przygotowującym ją do konkursów (pani Anna Szostak oraz pani Marta Popiel)!

PostHeaderIcon Komunikat – rekrutacja dzieci do klasy I

Z sekretariatu

Komisja Rekrutacyjna ogłasza wyniki postępowania rekrutacyjnego.

PostHeaderIcon Życzenia wielkanocne

PostHeaderIcon Zapraszamy do biblioteki

Różne

Przypominamy, że biblioteka szkolna jest codziennie otwarta dla czytelników. Zapraszamy po nowe książki przed przerwą świąteczną! Przed wizytą w szkole można skontaktować się z nauczycielem bibliotekarzem i później odebrać zamówione książki o dowolnej porze.

Zaproszenie do kontaktu z nauczycielem bibliotekarzem przez dziennik elektroniczny lub Teams

PostHeaderIcon Egzamin ósmoklasisty - próba generalna

Różne

17, 18 i 19 marca nasi kochani ósmoklasiści przystąpią do kolejnego egzaminu próbnego.
W środę 17 marca od godziny 9.00 będą zmagać się z językiem polskim, w czwartek 18 marca spróbują swoich sił z matematyki, a w piątek 19 marca - z języka angielskiego.
Mocno trzymamy kciuki za wszystkich zdających i życzymy powodzenia, zarówno podczas egzaminu próbnego jak i w czasie egzaminów majowych.

PostHeaderIcon Informacja o konkursie plastycznym

Różne

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym "Autyzm - zaczaruj mój świat na niebiesko, kolorową plamą i kreską". Wychowawcy czekają na prace konkursowe do 17 marca br.

Plakat reklamujący konkurs plastyczny

PostHeaderIcon Bieżące komunikaty

Z sekretariatu
  1. Komitet Organizacyjny Konkursu "Kangur Matematyczny", na wniosek organizatorów regionalnych Konkursu, przesunął termin zawodów na dzień 22 kwietnia 2021 r. (godz. 9.00).
  2. W dniach 23-26 lutego uczniowie klas ósmych wzięli udział w próbnych testach diagnostycznych. Poczęstunek dla wszystkich uczniów każdego dnia fundowała Rada Rodziców.
  3. Przypominamy, że w stacjonarnych konsultacjach dla chętnych uczniów klas ósmych mogą brać udział osoby bez objawów przeziębienia. Aktualne terminy zamieszczamy poniżej.

Środa: 14.40-15.25 (kl. 8a), 15.30-16.15 (kl. 8b)

Poniedziałek: 15.35-16.20 (kl. 8a)
Środa: 14.30-15.15 (kl. 8b)

Czwartek: 14.00-14.45 (kl. 8a), 14.50-15.35 (kl. 8b)

PostHeaderIcon Rekrutacja do klasy pierwszej

Z sekretariatu

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 marca 2021 roku i będzie prowadzona w formie papierowej.

W postępowaniu rekrutacyjnym do klas I szkoły podstawowej biorą udział dzieci urodzone w roku 2014.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>